Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Roger'dan sonra istediği zaman tahta oturabilirdi ama o oturmak yerine önünde durmayı seçti.

Aşağı yukarı söylediği şey buydu.
O yüzden her zaman söylerim.Rogerın o dönemki ve yeni nesil korsanlara attığı en büyük kazıktır Wb.Adam korsan kral olabilecekken olmuyor.Kimseyi de oldurtmuyor :D Sonra o canavar denen Bm idi Kaido idi güçlenmek için ve Wb yi geçebilmek için sağdan soldan ordusunu güçlendirecek etmen arıyorlar.

O yüzden her zaman söylerim.Rogerın o dönemki ve yeni nesil korsanlara attığı en büyük kazıktır Wb.Adam korsan kral olabilecekken olmuyor.Kimseyi de oldurtmuyor :D Sonra o canavar denen Bm idi Kaido idi güçlenmek için ve Wb yi geçebilmek için sağdan soldan ordusunu güçlendirecek etmen arıyorlar.
Pek değil bence. Kaidonun ordusu sadece kendi fantezisinin ürünü bir vasıfları olmadığını gördük yani. Kuru kabalık. Kaido bıraksalar Wb ye çatır çatır girecekti zaten.

Roger'lık bir şey yok bence. Babalığın kendi keyfi tamamen. :/ Kendisi KK olmak istemiyor ama aynı zamanda büyük bir egosu da var. Kaido veya BM gibi isimleri KK olarak görmeyi kendine yedirememiş." Ben istemiyorum ama bu kansızlar da olmamalı." demiş bir nevi :/ Ha tabi Roger'a saygı da var işin içinde. "Roger gibi bir adamın bıraktığı tahta bunlar oturursa kafaya sıkarım. :S" da demiştir aynı zamanda. :D

Roger'lık bir şey yok bence. Babalığın kendi keyfi tamamen. :/ Kendisi KK olmak istemiyor ama aynı zamanda büyük bir egosu da var. Kaido veya BM gibi isimleri KK olarak görmeyi kendine yedirememiş." Ben istemiyorum ama bu kansızlar da olmamalı." demiş bir nevi :/ Ha tabi Roger'a saygı da var işin içinde. "Roger gibi bir adamın bıraktığı tahta bunlar oturursa kafaya sıkarım. :S" da demiştir aynı zamanda. :D
Aynı mantık işte.Roger çakalı da biliyor tabi Wbyi yeni yetme çömezler geçemez.

@Monkey D. Dragon

Kişisel görüştür bir şey diyemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık