Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Kaido vs. Edward Newgate

Kaido Vs WB

• Kullanılan toplam oy
    376
Yani Akainuyu gömdü ama karşılığında leşini bıraktı oraya. Yürüyen ölüydü Wb o saatten sonra :(
O kadar da olsun. Adam ne badireler atlattı. :( Wb artık en güçlü değildir dedim ama en zayıf demedim. Ezdirmem öyle babalığı. :artiz: Hollow deliğiyle, yüzlerce darbeyle bile Akainu gibi bir azmana onu yapmak... Akıl işi değil. İşte orada Ace'in ölümünden dolayı iradesini sonuna kadar kullanıp gençliğinden ufak bir kesit gösterdi bize babalık.

Teachin bir sözü vardı eskiden sana hayranlık duyardım ama artık oğlunu bile koruyamıyorsun diye.

Bu da aslında WB'in güçten düşüşüne örnektir.

3 tane cümleye bakıp da Wb'nin dövüşürken neler yaşadığına bakan yok. Sonra da aynı mangayı mı okuyoruz ? Aynı mangayı okumuyoruz efenim, o belli. Mürekkeple dövüş kazanılmıyor :(

WB kilic darbesi yediginde zaten BM ve Kaido’dan daha kotu vucut sertligine sahip oldugunu gosterdi. BM’nin dibinde bomba patliyor bir sey olmuyor. Genclik halini bilmiyoruz soylentiler var sadece. Ben gordugum haline gore yorum yapiyorum. Katakuri bile alabilir o kadar yani:üzgünüm:

WB kilic darbesi yediginde zaten BM ve Kaido’dan daha kotu vucut sertligine sahip oldugunu gosterdi. BM’nin dibinde bomba patliyor bir sey olmuyor. Genclik halini bilmiyoruz soylentiler var sadece. Ben gordugum haline gore yorum yapiyorum. Katakuri bile alabilir o kadar yani:üzgünüm:
Bm dizlerinin üstüne düşüyor hemen dizleri kanamaya başlıyor hatırlatırım :) BM kendini birşekilde savunuyor bunun numarası yakında çıkar ortaya. WB orda kendini savunmadı ve hasar aldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık