Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

İlk sezonu iyi bayağı. Öyle güçler abartı falan da durmuyor. Bakalım.
Şimdi Hamon (dalga) enerjisindesin demek:D

Ayrıca jojo'yu jojo yapan diğer şeylerden biri ilk partlarda ki ending şarkısı;) Tabii poz olayını da unutmayalım:D

Benim favori karakterim Jojo'lar arasında, Jonathan'dır her daim (Birazda Joseph):respect:Villain olarak da kono Diooooooo da tabisi:fool:

İlk part'tan aldığım tadı hiçbirinden alamadıydım. O pozlar, o her şeye şaşırmalar, her şeyi tek tek açıklama istekleri, agresif ve yüksek sesli tepkiler:oleyo2:

Şimdi Hamon (dalga) enerjisindesin demek:D

Ayrıca jojo'yu jojo yapan diğer şeylerden biri ilk partlarda ki ending şarkısı;) Tabii poz olayını da unutmayalım:D

Benim favori karakterim Jojo'lar arasında, Jonathan'dır her daim (Birazda Joseph):respect:Villain olarak da kono Diooooooo da tabisi:fool:

İlk part'tan aldığım tadı hiçbirinden alamadıydım. O pozlar, o her şeye şaşırmalar, her şeyi tek tek açıklama istekleri, agresif ve yüksek sesli tepkiler:oleyo2:

Hamondan sonrası da var demek. :D
Ben ezbere yazmışım Dio işi bitince ilk sezon bitti sandıydım. Şimdi heybetli heykellerin sonunu izliyorum. :D

Gerçekten beklediğimden öte bir seri. Sadece Jojo2'nin maske sahiplerine geçmişte nasıl yenildiniz diye sormasını isterdim. Ne oldu da taşlarda kaldılar? Şimdi en büyük gizemim bu. :D

Ben ezbere yazmışım Dio işi bitince ilk sezon bitti sandıydım. Şimdi heybetli heykellerin sonunu izliyorum. :D

Gerçekten beklediğimden öte bir seri. Sadece Jojo2'nin maske sahiplerine geçmişte nasıl yenildiniz diye sormasını isterdim. Ne oldu da taşlarda kaldılar? Şimdi en büyük gizemim bu. :D
Zamanla hamon'un adı bile anılmamaya başlıyor :/

Son bölümlere doğru anlatılıyor Sütundaki Adamlara neler olduğu. Beğenmene sevindim. 3. sezon Stardust Crusaders ile birlikte Stand isimli yeni bir dövüş tekniği başlıyor. Hamon'un tadını çıkar şimdilik. :D

Zamanla hamon'un adı bile anılmamaya başlıyor :/
Sevmiştim hamonu. :(

Son bölümlere doğru anlatılıyor Sütundaki Adamlara neler olduğu. Beğenmene sevindim. 3. sezon Stardust Crusaders ile birlikte Stand isimli yeni bir dövüş tekniği başlıyor. Hamon'un tadını çıkar şimdilik. :D
Gücü buluşlarını anlattı da neden taşlaştıkları anlatılmadı. Hamon'u kullanabilen doğru düzgün kimse yok. Şu Hintli bile tam vakıf değilmiş de zamanla doğadan direk hamon çekeceklermiş sanıyordum. :D

İlk sezonu bence en kötü sezonu. :(

O yüzden bence ileride daha çok zevk alacaksın.

Animenin son bölümü de güzeldi.
Jojo'nun havaalanındaki yaşlı hali çok iyiydi. Gençliği gibi bitirdi. :D Olayı bir şekilde Japonlara da bağladılar. :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık