Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

JoJo's Bizarre Adventure

'Anime Sohbet' forumunda Reversi tarafından 3 Nis 2014 tarihinde açılan konu

1. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Bilture19 (İflah olmaz bir Karasakal aşığı)
    Mesaj Sayısı 422
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Josuke derken kast ettiğin umarım Gappy'dir.

2. Master of Puppets İyilik sağlık

Master of Puppets (İyilik sağlık)
    Mesaj Sayısı 4,576
    Üyelik Tarihi31 Ara 2016
    Hayır, Part 8'i ne yazık ki beğenemedim :( Belki Steel Ball Run'dan sonra geldiğindendir.

3. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Mesaj Sayısı 422
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Aslında gayet güzel part hatta benim gözümde SBR'yi geçecek potansiyeli var. Yalan yok şimdi SBR de zaman zaman abartılıyor.
    Özellikle son arc'ta Alternate Diego'nun The World kullanması tamamen fan service ve bitirmek için belki de en kötü yollardan biriydi. Ana Villain öldükten sonra başka bir Villain gelmemeliydi. Yine de önceki kısımların mükemmele yakın olması bu eksiği nötrlüyor.

4. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Mesaj Sayısı 422
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Josuke'nin Giorno'dan iyi olmamasının sebebini Part 4 hakkındaki düşüncelerimde belirttim ama merak eden olursa diye JoJo sıralamam;

Johnny>Gappy(okurken çok eğleniyorum ve aşırı sevdim)>Giorno>Jotaro(P4 ve P6 sayesinde bu kadar yüksek)>Jonathan>Jolyne=Josuke(yanlış anlamayın ikisini de severim)>Joseph

5. Cias what year is this?

Cias (what year is this?)
    Mesaj Sayısı 1,055
    Üyelik Tarihi19 May 2015
    Josuke > GioGio katılıyorum buna ben de

6. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Mesaj Sayısı 422
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Dediğim gibi,Giorno takımın arkasındaki beyin ve gizli silah görevi görürken,Josuke kendi partında gereksiz arka planda kalıyor hatta Part Villain'ını bile kendisi değil Jotaro ve Koichi indiriyor daha çok. İyi bir insan olabilir ama bu onu iyi bir JoJo yapmıyor benim gözümde.

"E Giorno da arka planda kalıyor" derseniz Giorno zaten arka planda kalmalı,gücünün ifşa olmaması rakiplerine karşı en büyük silahıydı. Ve Bruno'nun rütbe atlamasını sağlayarak dikkatleri Bruno'nun üzerine çekti bu sayede hem ekiptekiler mutlu oldu hem de Giorno'dan süphelenmediler. Patron'a karşı ihanetin başladığını söyleyenin de Giorno değil Bruno olması Mista,Narancia ve Abbachio'nun taraf değiştirmesinde en büyük etken olmuştur. Bu duyuruyu Giorno yapsaydı Bruno "Ben de Giorno ileyim" diyene kadar muhtemelen kimse Giorno'nun tarafına geçmezdi

7. Cias what year is this?

Cias (what year is this?)
    Mesaj Sayısı 1,055
    Üyelik Tarihi19 May 2015
    Sen niye bu kadar açıklama derdine giriyorsun ki? Herkesin zevkleri farklı, o yüzden sevilen karakterler de partlar da farklılık gösterebilir. :D

8. Bilture19 İflah olmaz bir Karasakal aşığı

Mesaj Sayısı 422
    Üyelik Tarihi17 Ağu 2018
    Yok,ben sadece böyle düşünmemin sebeplerini yazmayı seviyorum. Yani ofansif algılamayın.

9. Baryshx Barış D. Baryshx

Baryshx (Barış D. Baryshx)
    Mesaj Sayısı 2,703
    Üyelik Tarihi29 Haz 2014
    İlk 2 partın havası farklıydı, yerleri ayrı bence:respect:
    3. ile beraber işin içine stand'lar girdi havası değişti.
    4 ile beraber feminenleşti seri, kaslı erkekler gitti.
    Her şeye rağmen seviyorum seriyi:sapkali:

Bu arada, seriyi sadece anime olarak takip ediyorum

10. mondem (.!)
    Mesaj Sayısı 357
    Üyelik Tarihi12 Ara 2008
    Josuke hakkındaki düşüncelerine katılıyorum. Rohan bile açık açık söylüyor bunu Josuke'nin yüzüne :D Part 4ten akılda kalan iki karakter Koichi ve Kira'dır, ekran süresi az olan Rohan bile Josuke'den daha fazla dikkat topladığından ovalarda kullanılan karakter olmuştur.(Spinn off mangalarını saymıyorum, okumadım da zaten.)
    Giorno ise şimdiden bir zamanlar en sevdiğim JoJo olan Jonathan'ı geçti. Pratik zekası, duruma çabuk adapte olabilmesi, vicdanı(gerçi bu standart bir JoJo özelliği), özellikle de saman altından su yürütmesi gibi özelliğiyle level atlamış Jonathan gibi.

26. Bölüm
    Doppio'ya üzüldüm, kullanıldığının bile farkında değil. Acaba çift kişilikli olduğundan onun da kendine özel Stand'ı çıkar mı? Gerçi olay çift kişilikten farklı görünüyor, muhtemelen Doppio'nun annesinin birlikte olduğu kişi bir şekilde Doppio'nun bedeninde hayatına devam ediyor. 2 yıllık bilinmeyen hamilelik süreci, bedenin kişilik değişince farklılaşması, falcı tarafından ifade edilen beden yaşı farklılığı gibi durumlar bu tarz bir şeye delalet o_O

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık