Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Ağır başlı asil aile dedik anasına sövüyor şerefsiz. :D Bi kasıntı haller bir şeyler. :(

Rakipleri tek tek geliyor. Bizim Dio salak değildi yav. En basiti; bir insan iki stand kullanabiliryor. Gümüş ve Anubis birlikte kullanıldı. Al Anubisi yanına. Güzelim standlar harcandı, Dio'nun zekasına hakaret edildi. Bir de Dio göçtükten sonra standlar devam etti; annesi nasıl kurtuldu. Çok havada kaldı bence. :(
Çok sevdiği için sevgisini belli etmemeye çalışıyor. Ergen sonuçta. :(

Dio kendine güveniyor ve tek başlarına çalışıyor genelde stand kullanıcıları. Sen kaçıncı bölümdesin? Yok havada kalmadı o kısım. :(

JoJolion okuyan olsa da tartışsak :/
Millet animenin kaldığı yerden mangaya devam eder normalde. Ben JoJo'yu okumaya başladığımda anime yeni falan çıkmış, mangayı okuduktan sonra öğrendim. JoJolion'da güncele geldim, bir baktım bitecek gibi değil, ben de dedim manga bitene kadar animeyi izleyim bari. JoJolion ne alemde? Serinin son hikayesi mi, devam edecek mi, kesin bilgi var mı?

Millet animenin kaldığı yerden mangaya devam eder normalde. Ben JoJo'yu okumaya başladığımda anime yeni falan çıkmış, mangayı okuduktan sonra öğrendim. JoJolion'da güncele geldim, bir baktım bitecek gibi değil, ben de dedim manga bitene kadar animeyi izleyim bari. JoJolion ne alemde? Serinin son hikayesi mi, devam edecek mi, kesin bilgi var mı?
JoJolion bir yandan artık sona yaklaştı hissiyatı veriyor bana fakat ne zamana biter net değil hâlâ, Main Villain hâlâ net değil ama benim gözümde belli oldu gibi. Muhtemelen Main Villain'dan önce son Side Villain ile bir kapışma olacak birkaç sayıya.

Part 9 gelir mi yoksa gelmez mi hiçbir fikrim yok, Araki'nin de pek açıklaması yok.

Part 4'ü taze bitirdim. İzlediğim en kötü part buydu sanırım. Hem villian sıkıntısı hem ana karakter sıkıntısı çok can sıkıcıydı.
Bunun temel sebebi Josuke'nin standı ve Jotaro'nun aşırı nerflenip Josuke'den sahne çalması sanırım. Josuke ile ilgili ilgi çekici hiçbir şey yoktu. Kalan bütün karakterler daha iyi tasarlanmış diyebilirim. Belki standı yüzünden bu kadar tetiklendim karaktere. Bilemedim. Rohan ve Hayato parttaki favori karakterlerim.
Ve Part 5 çok güzel başladı benim için. İçinde İtalya ve Mafya şeysi olması bunda büyük bir etken galiba. Bir bölüm izleyip oyuna dönmeyi planlıyordum fakat altı bölüm izlemişim farkında olmadan.

Üye silindi 1004

Şu part 5 bitsin başka bişey istemiyorum. Part 6’yı severim ama keşke direkt Part 7 gelse. İnsanlık boşuna vakit kaybediyor Part 7 gibi bir sanat eserinden mahrum yaşayarak.

Ağır başlı asil aile dedik anasına sövüyor şerefsiz. :D Bi kasıntı haller bir şeyler. :(

Rakipleri tek tek geliyor. Bizim Dio salak değildi yav. En basiti; bir insan iki stand kullanabiliryor. Gümüş ve Anubis birlikte kullanıldı. Al Anubisi yanına. Güzelim standlar harcandı, Dio'nun zekasına hakaret edildi. Bir de Dio göçtükten sonra standlar devam etti; annesi nasıl kurtuldu. Çok havada kaldı bence. :(
Şimdi bazı şetlere cevap vermek lazım, dio tek tek göndermek istemedi onları, hatta gizzat gidip hepsini öldürmek istedi ama enyaba buna izin vermedi. Kaldı ki dio aslında joestar kanı ile barış yapmak istedi, ancak holly ağır hastalanınca, bunun olmayacağını anladı. Joestarlar, söz konusu kişi kadın olunca yanlış tepki verebiliyorlar, daha önce Jonathan’ın yamuklusunu öpmesi ters tepki uyandırmıştı, o yüzden böyle şeylere karşı duyarlı ve dikkatli davranıyor. En azından kendi günlüğünde öyle yazmıştı.

Ve bu arada, pillarmanler savaş kaybetmemişlerdi, uzun seneler taş kalmalarının sebebi, taşın ortaya çıkmasını beklemeleriydi.

Part 4'ü taze bitirdim. İzlediğim en kötü part buydu sanırım. Hem villian sıkıntısı hem ana karakter sıkıntısı çok can sıkıcıydı.
Bunun temel sebebi Josuke'nin standı ve Jotaro'nun aşırı nerflenip Josuke'den sahne çalması sanırım. Josuke ile ilgili ilgi çekici hiçbir şey yoktu. Kalan bütün karakterler daha iyi tasarlanmış diyebilirim. Belki standı yüzünden bu kadar tetiklendim karaktere. Bilemedim. Rohan ve Hayato parttaki favori karakterlerim.
Ve Part 5 çok güzel başladı benim için. İçinde İtalya ve Mafya şeysi olması bunda büyük bir etken galiba. Bir bölüm izleyip oyuna dönmeyi planlıyordum fakat altı bölüm izlemişim farkında olmadan.
Favorilerin arasında Kira olmaması :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık