Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Bu arada hazır animede Diavolo gözükmüşken Diavolo için yaptığım analiz yazısını başlık olarak açsam mı? Büyük bir King Crimson hayranı olduğum için Diavolo'yu referansı ile birlikte incelemiştim. Gözden kaçan birkaç şey var çünkü.

Bu arada hazır animede Diavolo gözükmüşken Diavolo için yaptığım analiz yazısını başlık olarak açsam mı? Büyük bir King Crimson hayranı olduğum için Diavolo'yu referansı ile birlikte incelemiştim. Gözden kaçan birkaç şey var çünkü.
Aç istersen de spoiler olduğunu belirt.

Patron baya karizmaymış. Hiç mafyaya benzemiyor orası ayrı konu tabi. :D

Yalnız ok ve Polnareff muhabbetleri soru işaretli kaldı hep. Bakalım ilerideki bölümlerde öğreneceğiz.

Patron baya karizmaymış. Hiç mafyaya benzemiyor orası ayrı konu tabi. :D

Yalnız ok ve Polnareff muhabbetleri soru işaretli kaldı hep. Bakalım ilerideki bölümlerde öğreneceğiz.
Mafya babası dendiğinde bakma memleketten kaçıp büyük şehre sığınarak en sonunda yolu pavyonda düşmüş köylü kızı tasarımı var. Olsun ama biz onu böyle sevdik.

Mafya babası dendiğinde bakma memleketten kaçıp büyük şehre sığınarak en sonunda yolu pavyonda düşmüş köylü kızı tasarımı var. Olsun ama biz onu böyle sevdik.
Araki'ye biraz türk dizisi falan izletsek keşke ya. Şuan güncelde animedeyim ama her partı farklı yapıyor ya. Part 9'da bi köşk entrikası, ağa aşiret teması, zengin erkek fakir kız temalı yapıversin. Gavurlara da bi farklılık olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık