Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

7 sayfalık Muda vakti.
En az 1 dakika sürer diye bekliyordum, sürmedi biraz hayal kırklığına uğradım. Ben canlı yayında izlerken yaklaşık 20 saniye hesapladım ama birkaç kişi canlı yayında o an bir kayma olduğu için hatalı olduğunu ve 30 saniyeden biraz daha uzun sürdüğünü söylüyor.

1. part başlı başına epik bir anlatıma sahipti. Sanki tiyatro eserinden çıkmış gibiydi. Ki tiyatrodan nefret etmeme rağmen içine çeken dokusu ve Antonio Zeppeli ile unutmayacağım bir part oldu.
2. partı benim için tek başına Sugita Tomozaku taşıdı diyebilirim. Bunun yanında villianlar ve dövüşler tatmin ediciydi.
3. partı şimdi bitirdim. İggy ile Horus dövüşü hiç beklemediğim kadar mükemmeldi. Abdül ve Kakyoin spoilerını yememe rağmen seyir zevki gram düşmedi.
Dövüşler, karakterler, senaryo ve özellikle sekansları ile bu kadar içine çeken çok az seri gördüm.

Bizim sitede net bi' JoJo patlaması var bu aralar, kimse sorsam Jojo izliyor/okuyor. Steel Ball Run başlayınca nasıl olacak acaba? (Bu kadar ilerletip de SBR'nin animesinin yapılmama ihtimalini kabul etmiyorum)

Bizim sitede net bi' JoJo patlaması var bu aralar, kimse sorsam Jojo izliyor/okuyor. Steel Ball Run başlayınca nasıl olacak acaba? (Bu kadar ilerletip de SBR'nin animesinin yapılmama ihtimalini kabul etmiyorum)
SBR'ı çocuğumla izleme hayalim var. Umarım gerçek olur ama bu gidişle JJL'i çocuğumla okuyacakmışım gibi hissediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık