Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] JoJo's Bizarre Adventure

Bizim sitede net bi' JoJo patlaması var bu aralar, kimse sorsam Jojo izliyor/okuyor. Steel Ball Run başlayınca nasıl olacak acaba? (Bu kadar ilerletip de SBR'nin animesinin yapılmama ihtimalini kabul etmiyorum)
SBR'ı çocuğumla izleme hayalim var. Umarım gerçek olur ama bu gidişle JJL'i çocuğumla okuyacakmışım gibi hissediyorum.
Aynen haa, Jojo'ya başladığımdan beri Steel Ball Run hayali ile yaşıyorum :oleyo2: Animesi çıkmazsa, kan çıkar:D
Şununla idare edelim şimdilik. :oleyo2:

Aynen haa, Jojo'ya başladığımdan beri Steel Ball Run hayali ile yaşıyorum :oleyo2: Animesi çıkmazsa, kan çıkar:D
Stone Ocean 2020 sonu gibi başlar 2021'de biter. 2022 sonu 2023'te de Steel Ball Run başlar. O bitene kadar Araki de JoJolion'ı bitirirse onu da anime olarak görürüz. :oleyo2:

Giorno rakibine vurduğunda ruhunu çıkartmıyor muydu? Bedeni hareketsiz kalıyordu ve zaman ona yavaş işliyordu.

Bizim canımız Buccarati'ye ilk bölümde yaptı bunu sonra göremedik. Araki bunu da unutmuş galiba. :D Çok güçlü olur diye sonra vazgeçti herhalde. Ha gerçi ilerdeki bölümlerde geri gelebilir bu özellik belli olmaz. :D

Giorno rakibine vurduğunda ruhunu çıkartmıyor muydu? Bedeni hareketsiz kalıyordu ve zaman ona yavaş işliyordu.

Bizim canımız Buccarati'ye ilk bölümde yaptı bunu sonra göremedik. Araki bunu da unutmuş galiba. :D Çok güçlü olur diye sonra vazgeçti herhalde. Ha gerçi ilerdeki bölümlerde geri gelebilir bu özellik belli olmaz. :D
Kötü bir haberim var.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık