Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

En denk eşleşmeler; Smoothie vs Zoro, Jack vs Sanji'dir..Jack'in altı olan karakterler Page One falan zaten.Jack'in altı kimseyi tatmin etmez. King ve Queen next level.
Jinbe vs Uçan altılıda ki en güçlü eleman..

:sapkali:

Tayfanın durumu bir hayli vahim..Uçan altılının herhangi bir üyesine rakip olabilme ihtimali olanlar sadece Brook ve Furanky..Yine de bir Usopp show bekliyorum..

Son düzenleme:
En denk eşleşmeler; Smoothie vs Zoro, Jack vs Sanji'dir..Jack'in altı olan karakterler Page One falan zaten.Jack'in altı kimseyi tatmin etmez. King ve Queen next level.:sapkali:

Tayfanın durumu bir hayli vahim zaten..Uçan altılının herhangi bir üyesine rakip olabilme ihtimali olanlar sadece Brook ve Furanky..Yine de bir Usopp show bekliyorum..

Sanji'nin kıyafet ile o seviyeye çıkması hoşuma gitmiyor. Sanji şu ana kadar hep kendi kas gücünü ve tekniklerini kullanarak buralara geldi. Umarım Wano içerisinde veya sonrasında kıyafeti bir daha giymez.

Tayfa zaten 10 kişi bunlardan 6'lı ile kapışacak seviyede olmayan bir tek Nami ve Usopp benim gözümde. Chopper'ın canavar formu bence aşağı yukarı bir yakınlık sağlar o seviyeye.

Sanji'nin kıyafet ile o seviyeye çıkması hoşuma gitmiyor. Sanji şu ana kadar hep kendi kas gücünü ve tekniklerini kullanarak buralara geldi. Umarım Wano içerisinde veya sonrasında kıyafeti bir daha giymez.

Tayfa zaten 10 kişi bunlardan 6'lı ile kapışacak seviyede olmayan bir tek Nami ve Usopp benim gözümde. Chopper'ın canavar formu bence aşağı yukarı bir yakınlık sağlar o seviyeye.

Kendine has tekniklerini kıyafete uyarlayacak işte.Zoro'nun kılıçları mantığında bir power up bu..

Tayfanın kalanı zaten haki yoksunu..Usopp var bir haki bilen.Üyeleri muhtemelen dinazor benzeri antik zoanlardan oluşan adamlara yapabilecekleri hiç birşey yok..Brook ve Furanky en güçlüleri arasında onlarda bile Silahlanmadan eser yok.. Uçan altılı bizimkiler için imkansız.

Kendine has tekniklerini kıyafete uyarlayacak işte.Zoro'nun kılıçları mantığında bir power up bu..

Tayfanın kalanı zaten haki yoksunu..Usopp var bir haki bilen üyeleri muhtemelen dinazor benzeri antik zoan lardan oluşan adamlara yapabilecekleri hiç birşey yok..Brook ve Furanky en güçlüleri arasında onlarda bile Silahlanmadan eser yok.. Uçan altılı bizimkiler için imkansız.
Luffy, Zoro, Sanji ve Jinbe zaten tayfanın neredeyse yarısı bu 4 karakterin 6'lı ile çok rahat kapışacağı hatta yeneceği belli zaten. Onun dışında dediğin gibi Brook ve Franky de bence bunlarla kapışabilecek güce sahip fakat Robin'in gücünü es geçmek olmaz. Genel olarak geri planda kalsa da savaş gücü olarak oldukça katkı sağlayabiliyor. Şu durumda 10 kişilik tayfada 7 kişi en azından bu seviyede veya bu seviyeye yakın. Nami ve Usopp dışında geride kalacak kişi göremiyorum şahsen.

Tayfada kimsede doğru düzgün haki olmaması benim de sinirimi bozuyor ama bunu şimdilik Oda'nın zaman atlamasından beri sadece Luffy odaklı güçlendirme vermesine bağlıyorum.

Luffy, Zoro, Sanji ve Jinbe zaten tayfanın neredeyse yarısı bu 4 karakterin 6'lı ile çok rahat kapışacağı hatta yeneceği belli zaten. Onun dışında dediğin gibi Brook ve Franky de bence bunlarla kapışabilecek güce sahip fakat Robin'in gücünü es geçmek olmaz. Genel olarak geri planda kalsa da savaş gücü olarak oldukça katkı sağlayabiliyor. Şu durumda 10 kişilik tayfada 7 kişi en azından bu seviyede veya bu seviyeye yakın. Nami ve Usopp dışında geride kalacak kişi göremiyorum şahsen.

Tayfada kimsede doğru düzgün haki olmaması benim de sinirimi bozuyor ama bunu şimdilik Oda'nın zaman atlamasından beri sadece Luffy odaklı güçlendirme vermesine bağlıyorum.
Bence uçan altılı her biri Drake seviyesine yakın olan dinazorlardan oluşuyor ne kadar güçlü olursa olsun Furanky Silahlanma hakisi olmadan hasar bile veremez..Dövüşte hakiyi öğrenecek, üstüne iman power la falan anca bir üyeyi indirir..Brookta aynı şekilde...

Robin,Nami,Chopper ancak rütbesiz askerlerle savaşır zaten..Ama Usopp bunlardan sıyrılıp bir şov yapacak ama nasıl bilmiyorum..Sanmıyorum altılıdan birini indirsin ama bakıcez. :)

Bence uçan altılı her biri Drake seviyesine yakın olan dinazorlardan oluşuyor ne kadar güçlü olursa olsun Furanky Silahlanma hakisi olmadan hasar bile veremez..Dövüşte hakiyi öğrenecek, üstüne iman power la falan anca bir üyeyi indirir..Brookta aynı şekilde...

Robin,Nami,Chopper ancak rütbesiz askerlerle savaşır zaten..Ama Usopp bunlardan sıyrılıp bir şov yapacak ama nasıl bilmiyorum..Sanmıyorum altılıdan birini indirsin ama bakıcez. :)
Franky'nin şu dev robotları var. Onu hâlâ ciddi savaştığı bir savaşta kullanmadı. O robotu sadece 1 kez kullanıp rafa kaldıracak hâli yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık