Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Yok ya iyice abarttın. Jinbei artık gücünün zirvesinde. Zirvede Yc2 etmiyorsa bıraksın tayfayı.
Diğer Yc1 vs 2 ler arasında ki fark ın Ben King'le Queen'de olduğunu sanmıyorum..Ödülü bile Katakuri'nin üzerinde şu zamana kadar yaptıkları olsun senaryonun ilerleyişi olsun..Jinbe'ye yar etmezler Queen'i üzgünüm..

Sanji > Jimbei diyen bir insanın objektifliğinden şüphe ederim.
Olabilir senin görüşün.Ama bu seride ki 20 yıllık tayfa içerisinde ki güç dengesini hiçe sayamazsın. Jinbe'nin Sanji power up'ını alana kadar tayfaya katılmaması gibi senaryo oyunları gerçeği de var tabii ki.

Dün Jinbe gelmeden önce herkes Queen'i Sanji'ye aldırıyordu şimdi ne değişti ya?

Diğer Yc1 vs 2 ler arasında ki fark ın Ben King'le Queen'de olduğunu sanmıyorum..Ödülü bile Katakuri'nin üzerinde şu zamana kadar yaptıkları olsun senaryonun ilerleyişi olsun..Jinbe'ye yar etmezler Queen'i üzgünüm..

Olabilir senin görüşün.Ama bu seride ki 20 yıllık tayfa içerisinde ki güç dengesini hiçe sayamazsın. Jinbe'nin Sanji power up'ını alana kadar tayfaya katılmaması gibi senaryo oyunları gerçeği de var tabii ki.

Dün Jinbe gelmeden önce herkes Queen'i Sanji'ye aldırıyordu şimdi ne değişti ya?
Ben öyle bir iddia'da hiçbir zaman bulunmadım çünkü Fanboy değilim :)) Sanji Y2 adamını alacak he ?? Hemde tek başına ne hayalcilik ama Kaidoyuda Luffy tek yener o zaman King'de Zoro'ya Big Mom'uda Kid alır tek başına Law da Smoothie'yi al sana bitti bütün arc

Ne

Ben öyle bir iddia'da hiçbir zaman bulunmadım çünkü Fanboy değilim :)) Sanji Y2 adamını alacak he ?? Hemde tek başına ne hayalcilik ama Kaidoyuda Luffy tek yener o zaman King'de Zoro'ya Big Mom'uda Kid alır tek başına Law da Smoothie'yi al sana bitti bütün arc
Önceki sayfada yorumuma bakarsan Sanji'ye kimi aldırdığımı görürsün..

Jimbei'yi direkt sona koyalım knk o zaman nere girerse girsin tayfa arasındaki sıralamayı bozacak senin dediğin "güç dengesini" yani. Zoro'nun Jimbei'den güçlü olduğu kesin değilken Sanji'nin Jimbei'den daha güçlü olduğunu söylemek tam anlamıyla "Saçmalık" Ha Jimbei güçleneceği kadar güçlenmiş zaten tayfa zirve gücüne ulaştığında bizim demon trio sıralaması yine aynı kalır jimbei 3'e kayabilir. (Ben sana yönelik demedim, onu kim dediyse ona fanboy dedim. Sen Queen'le değil mantıklı biriyle eşleştirdiysen o konuda objektif davranmışsındır. Ama bu konuda davranmadığını düşünüyorum.)

Jimbei'yi direkt sona koyalım knk o zaman nere girerse girsin tayfa arasındaki sıralamayı bozacak senin dediğin "güç dengesini" yani. Zoro'nun Jimbei'den güçlü olduğu kesin değilken Sanji'nin Jimbei'den daha güçlü olduğunu söylemek tam anlamıyla "Saçmalık" Ha Jimbei güçleneceği kadar güçlenmiş zaten tayfa zirve gücüne ulaştığında bizim demon trio sıralaması yine aynı kalır jimbei 3'e kayabilir.
Peki sen hamsiyi Zoro'dan da Sanji'den de üstün görmeye devam edebilirsin benim için sorun yok.

Peki sen hamsiyi Zoro'dan da Sanji'den de üstün görmeye devam edebilirsin benim için sorun yok.
Tmm knk Akainu'nun Yumruğunu bloklayan Ace'in öldüğü saldırıdan nasibini alıp hayatta kalan hatta ayakta durabilen. Linline karşı gemiyi sağlam bir şekilde savunan. Linlin'den korkmayıp ayar veren Ace ile uzun süre denk savaşan Balık adamların en güçlüsü Eski savaş lordu Jimbei bizim Aşçıdan güçsüz. bu konuda eğer sen haklıysan Balık adamlar sonuna kadar ırkçılığa maruz kalmayı hak ediyor. Ayrıca Zorodan kesin güçlü diye bir Argüman kullanmadım.

Tmm knk Akainu'nun Yumruğunu bloklayan Ace'in öldüğü saldırıdan nasibini alıp hayatta kalan hatta ayakta durabilen. Linline karşı gemiyi sağlam bir şekilde savunan. Linlin'den korkmayıp ayar veren Ace ile uzun süre denk savaşan Balık adamların en güçlüsü Eski savaş lordu Jimbei bizim Aşçıdan güçsüz. bu konuda eğer sen haklıysan Balık adamlar sonuna kadar ırkçılığa maruz kalmayı hak ediyor. Ayrıca Zorodan kesin güçlü diye bir Argüman kullanmadım.
Ace'in son derece çöp bir karakter olduğunu bana neden tekrar hatırlatıyorsun şimdi? Şuan ki Sanji Ace'i dayak arsızı yapar..Ayrıca BigMom'dan kormamışmış..(bak bu komikti) Bizim tayfa da korkak 3 lü dışında kimse Bigmomdan korkmaz zaten..Reiju'yu korumak için BigMom'ı tanklayan bir Sanji örneğide var üstelik.

Bu dediklerin güçlü argümanlar değil benim için.

Ace'in son derece çöp bir karakter olduğunu bana neden tekrar hatırlatıyorsun şimdi? Şuan ki Sanji Ace'i dayak arsızı yapar..Ayrıca BigMom'dan kormamışmış..(bak bu komikti) Bizim tayfa da korkak 3 lü dışında kimse Bigmomdan korkmaz zaten..Reiju'yu korumak için BigMom'ı tanklayan bir Sanji örneğide var üstelik.

Bu dediklerin güçlü argümanlar değil benim için.
Akainu kısmına yorum yapamadığın için direkt atlamışsın sanırım :)) Ayrıca şuanki Sanji Ace'i alır mı ? Güldürdün bak beni Big momun kılıcını blokladı. Denize düştü ordan gemideki Yangını söndürüp yeniden gemiye çıktı sonra karatesiyle gemiden dışarı attı senin sanji yapsa ya bunları ben sana örneklerle argüman sunuyorum sen sadece "bu bundan güçlü", "sen öyle san" vs. vs. Timeskip öncesi haki sistemi tam oturtulmadığı için Ace'i güçsüz görmeni anlıyorum ama Marco ve Jozu'dan sonra İmparatorun en güçlü üçüncü adamı Hasır şapkaların üç numarasını alamıyorsa... vay haline bu serinin

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık