Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Franky'nin şu dev robotları var. Onu hâlâ ciddi savaştığı bir savaşta kullanmadı. O robotu sadece 1 kez kullanıp rafa kaldıracak hâli yok.
Bilmiyorum bana çok güçlü görünmüyor Furanky açıkcası..En güçlü sldırıları lazer saldırıları Drake zaten 2 yıl öncesinde bile dayanıyordu Pacifista'nın lazerlerine.Sanji bile insan bedeniyle kaç kere o lazerden yiyip kalktı ayağa..Buna ek birde güreş yapıyor rakibiyle..Güreşte antik zoana karşı ne kadar etkili olabilir ki :) Brook desen biraz daha şanslı Franky ye göre buzlu saldırıları çok can yakıyor malum birde kılıca hakiyi eklerse fena olacak..

Wano Sonrası Tayfa ;
Imparator: Monkey D. Luffy
1. Kumandan: Roronoa Zoro
2. Kumandan: Jimbei
3. Kumandan: Vinsmoke Sanji

-Gelecekleri Seviye değil resmiyetteki rütbeleri- olur

En denk eşleşmeler; Smoothie vs Zoro, Jack vs Sanji'dir..Jack'in altı olan karakterler Page One falan zaten.Jack'in altı kimseyi tatmin etmez. King ve Queen next level.
Jinbe vs Uçan altılıda ki en güçlü eleman..

:sapkali:

Tayfanın durumu bir hayli vahim..Uçan altılının herhangi bir üyesine rakip olabilme ihtimali olanlar sadece Brook ve Furanky..Yine de bir Usopp show bekliyorum..
Eşleşmeler güzel ama bence jinbo baba queen'i alabilir. Ayrıca robin'de güçlü. Kadın olan flying six'i indirebilir gibi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık