Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Hasır Şapkalar'ın Wano Sonu Geleceği Seviye

Luffy Amiral/Yonkou 100 se 95 veya 96 olur belki biraz daha düşük ama hani artık Amiraller ve Yonkouları zorlayacak bir seviyeye çıkar

Zoro Sağ Kol'un bir tık altı belki sağ kol ama zor

Sanji 2.Kumandan olur

Luffy= Meyve uyanışı sağlayacaktır. Busoshoku ve Kenbonshoku'yu burada daha etkili ve güçlü kullanmayı öğrenecektir. Luffy artık Gear 4 formunda çok daha uzun süre kalabilecek ve daha az haki kullanacaktır. En azından Amiral seviye olacaktır.

Zoro= Enma ile şov yapacak ve kılıcı karartacaktır. Wano'ya geldiğinden beri iki defa kılıç karartma meselesini duydu. Oda bir mesaj veriyorsa bilin ki o konuyu işleyecek demektir. Lakin Oden'in yıllarca karartamadığı kılıcı Zoro nasıl karartacak? Burada savaşın bir gün süreceğini düşünmüyorum. Katakuri ile savaşı bile 10 saat sürdü Luffy'nin. Rakipler güçlendikçe savaşlar uzayacak onu anlıyoruz. Zoro sağ kol seviye olacaktır.

Sanji= Germa techizatıyla seviye atlayacaktır. Bu techizat sayesinde görünmez olabildiğini gördük. Page One gibi antik Zoan meyveli birinden yediği darbeye rağmen zarar görmedini gördük. Burada Sanji'nin sol kol seviye olacağını düşünüyorum.

Usopp= Kenbonshoku seviyesinde ilerleme kaydedecektir. Rakip olarak Charlotte Efilee ya da Flampe ile kapışabilir. Seviye olarak da 5.-6. Komutan seviye olabilir.

Nami= Zeus ile estirmesini bekliyorum.

Chopper= Tayfadaki tek Zoan. Burada çok büyük bir etki göstermesini bekliyorum. En azından Yonkou 7.-8. Adamı seviyesini göreceğimi umuyorum.

Franky= 350 - 450 milyon beri seviyeye ulaşmasını bekliyorum.

Brook= Franky'den bir tık üst seviyeye çıkacaktır.

Jinbei= Zoro, Sanji'den sonra tayfa içinde en fazla seviye atlayacak kişidir Jinbei 3. - 4. Komtan seviyesi bekliyorum.

Luffy - resmiyette Yonko zaten ama güç olarak Amiral diyebiliriz.
Kidd ve Law - Marco seviyesi
Zoro - Shilew'in bir tık altı
Jinbe - Jack seviyesi
Sanji - Cracker ile dövüşebilecek seviye

Diğerleri hakkında yorumum; duruma göre Nami ikinci ruhu alabilir veya elindekinden olabilir, Brook yeni bir kılıç alabilir, Franky teknolojik yeniliklerden faydalanabilir, Usopp ve Chopper'dan haki yeniliği bekliyorum. Supernova'lar da oldukları seviyenin bir üstüne çıkar, fazla bir artış göremeyiz. Tiç eğer kapışmay gelirse yeni meyvesi hayırlı olsun.

Luffy=Amiral(En alt seviyesi)
Zoro=Sağ kol
Sanki=3. Adam
Artık yonkou unvanının hakkını vermeye yakın bir tayfa olacaktır. Tabi ki yapılacak çok dövüş var, en azından 2 arc yonkou seviyesi diyemeyiz luffy için.

Luffy - resmiyette Yonko zaten ama güç olarak Amiral diyebiliriz.
Kidd ve Law - Marco seviyesi
Zoro - Shilew'in bir tık altı
Jinbe - Jack seviyesi
Sanji - Cracker ile dövüşebilecek seviye

Diğerleri hakkında yorumum; duruma göre Nami ikinci ruhu alabilir veya elindekinden olabilir, Brook yeni bir kılıç alabilir, Franky teknolojik yeniliklerden faydalanabilir, Usopp ve Chopper'dan haki yeniliği bekliyorum. Supernova'lar da oldukları seviyenin bir üstüne çıkar, fazla bir artış göremeyiz. Tiç eğer kapışmay gelirse yeni meyvesi hayırlı olsun.
Cracker Jack'dan daha güçlü Sanji'yi Cracker, Jimbei'yi Jack ile eşleştirdiysen Sanji'yi jimbei'den daha güçlü görüyorsun. Zoro Shiliew bir tık altıysa Wano'da öleceğini falan düşünüyorsun sanırsam

Son düzenleme:
Cracker Jack'dan daha güçlü Sanji'yi Cracker, Jimbei'yi Jack ile eşleştirdiysen Sanji'yi jimbei'den daha güçlü görüyorsun. Zoro Shiliew bir tık altıysa Wano'da öleceğini falan düşünüyorsun sanırsam
Shilew Wano'da şov yapar. Sanji'ye Cracker seviyesi demiyorum, onunla dövüşebilir diyorum. Jimbei ise 1m'lik adamın gücüyle eşleşecek işte.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık