Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 yıl var korsanlık hayatı, Sengoku onaylı ve 2 yıl önceki Jimbei'den bahsediyoruz.

Hadi bakalım nasıl bir harika yaratacaksınız çok merak ediyorum xD 3 yıl çıkarabilir misiniz buradan xD En fazla 1 yıl yada 1.5 ve buna bel bağlamışsınız :hhh:
Sen önce Ace'in karşılaştığı rakipleri say :D 2 yılda b.haki k.haki'den meczup adam Croco'yu Enel'i zor yener ondan :D 2 yıllık korsanlık hayatının maksimumu Jinbe'i diyorum onu da meyve avantajı ile zar zor yeniyor :D 17 yaşında yola çıkan bir adam 20 yaşında ölüyorsa 1 yılını ofsayt geçirmiş ben napayım.

2 yıl var korsanlık hayatı, Sengoku onaylı ve 2 yıl önceki Jimbei'den bahsediyoruz.

Hadi bakalım nasıl bir harika yaratacaksınız çok merak ediyorum xD 3 yıl çıkarabilir misiniz buradan xD En fazla 1 yıl yada 1.5 ve buna bel bağlamışsınız :hhh:
Ace yola 17'ye basınca çıktı. 20 küsür yaşında da vefat eyledi. En az 3 yıldır macerada.. Başlarda pek ses getiren bir şeyler yapıp da Denizcilerin gözüne batmadıysa bu Ace'in çapsızlığı.:D

Senden daha objektif diyebilirim.
Tayfada kaptanın istisna olduğu nereden çıktı ki, zar zor katlanılan adam grubundan Xebex'i çıkardın?
Baba derdi krallık olmayan, aile peşinde olan biri ama dünyanın kralı olmak isteyen birinin emrine girecek ve yetmeyecek onun hatrına zar zor katlandığı insanlarla aynı emel peşinde koşacak. :fool:
He sen WB'yi sırf daha kolay bir şekilde para kazanmak için zar zor katlandığı adamlarla iş birliği yapacak tıynette görüyorsan başka. Kabul et etme, Rocks kaptanlığı altında tayfanın elemanı olmuş, zorunuza gitmesin.:D

Sen önce Ace'in karşılaştığı rakipleri say :D 2 yılda b.haki k.haki'den meczup adam Croco'yu Enel'i zor yener ondan :D
Ace yola 17'ye basınca çıktı. 20 küsür yaşında da vefat eyledi. En az 3 yıldır macerada.. Başlarda pek ses getiren bir şeyler yapıp da Denizcilerin gözüne batmadıysa bu Ace'in çapsızlığı.:D
Çaptan bahsedene bak ne oldu Jimbei o zaman güçsüzdü şimdi güçlü derken pergelin darlığı hoşunuza mı gitmedi :oleyo2:

Adamın Marine Hq başındaki kişi tarafından söylenen korsanlık hayatı 2 yıl. Haliyle hadi sizi mi kıracaz 1 yıl denizde gezse Wano'ya gelse geriye bir yıl kalıyor xD
Şimdi bana söyleyin bakalım bir yıl içindeki Jimbei ne kadar seviye atladı :oleyo:

Çaptan bahsedene bak ne oldu Jimbei o zaman güçsüzdü şimdi güçlü derken pergelin darlığı hoşunuza mı gitmedi :oleyo2:

Adamın Marine Hq başındaki kişi tarafından söylenen korsanlık hayatı 2 yıl. Haliyle hadi sizi mi kıracaz 1 yıl denizde gezse geriye bir yıl kalıyor xD
Şimdi bana söyleyin bakalım bir yıl içindeki Jimbei ne kadar seviye atladı :oleyo:
ee Luffy'de denizde gezmeye başlıyor ve 6 ay içinde bu icraatlerde bulunuyor ne yapayım Ace'in 1 yıl boş gezdiyse :D 1 yıl sonra WB'ye katılıyor sen bana şunu söyle 6 ay içerisinde 400 milyon ödül alan adam 1 yılda neler yapardı :D
Şimdi sen bana söyle 1 yıl boyunca eğitim mi aldı Ace yoksa mera mera yı mı aradı. :oleyo2:

ee Luffy'de denizde gezmeye başlıyor ve 6 ay içinde bu icraatlerde bulunuyor ne yapayım Ace'in 1 yıl boş gezdiyse :D 1 yıl sonra WB'ye katılıyor sen bana şunu söyle 6 ay içerisinde 400 milyon ödül alan adam 1 yılda neler yapardı :D
Luffy'nin aldığı bir şey yok işte plotu var elli kere dedik ya xD

O yüzden Ace vs Jimbei bire bir kimse karışmadan 5 gün sürerken. Croc vs Luffy'de balgamlar suratlara yapışıyor :oleyo2:

Haliyle senin başarı saydıklarını ben yüz karası sayıyorum adam gibi dövüşünü göster tamam diyelim :a:

Adamın Marine Hq başındaki kişi tarafından söylenen korsanlık hayatı 2 yıl. Haliyle hadi sizi mi kıracaz 1 yıl denizde gezse Wano'ya gelse geriye bir yıl kalıyor xD
O zaman güçsüzdü demedim şimdiki kadar güçlü değildi dedim. Ama burda Ace'den bahsediyoruz, Teach'in sırta bir şamarı ile az daha öldürecek olduğu Ace.:D

Luffy'nin aldığı bir şey yok işte plotu var elli kere dedik ya xD

O yüzden Ace vs Jimbei bire bir kimse karışmadan 5 gün sürerken. Croc vs Luffy'de balgamlar suratlara yapışıyor :oleyo2:

Haliyle senin başarı saydıklarını ben yüz karası sayıyorum adam gibi dövüşünü göster tamam diyelim :a:
1 yıllık icraatsizlikle 3 yıllık korsanlık hayatının maksimumu Jinbei olan adamın fanı konuşmasın :D Luffy'nin 1 yıl denizlerde gezecek eline mera mera geçecek ve 3 yıllık korsanlık yaşamında ki maksimum ödülü 500 milyon olacak :D Ace Macerası'nın başında karşısına Croco gibi biri çıkmışsa haber ver yani 17 yaşında direk 2. ayında falan sonra gelip bana haber verirsin canım. Hakisiz Ace'in karşısına Logia biri çıkıp yendiyse de haber ver.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık