Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Jimbei ile denizin için dövüşmesi lazımdı değil mi avantajsız olması için. Koskoca Sahil var orada denizin dibi olmasında bir şey olmuyor, illa içinde olacaklar.

Taraflı bakış açısında üzerine yok, şu söylediğim şeyi bile düşünmeden gene bahanelerin sıralanacak şimdi :oleyo2:

Luffy'nin başarıları içinse söylediğim şey bak yukarı parantez içinde yazılı. Çok genç ve başarılı bir arkadaş:hhh:
Aynen sahilden su çekiyordu Jinbei, daha geçtiğimiz ARC'ı ne çabuk unuttun deniz de olan Jinbei'nin rahatlıkla Prometheus'a saf dışı bıraktığını ve Big Mom'a çaktığı özel tekniği. :D ah ah aynen ben ve bizim gibiler tek taraflı bakış açısı ile bakıyoruz ah ah Ace'in tüm dövüşlerini görmüşcesine Luffy'den üstün tutman da garip olmuş yeni dünyaya girmeden 400billion ödül alan adam emin ol eğitim almayıp Ace'in gittiği yollardan gitse gene onun ödülünü sollardı 2 yıl da falan da 500'de kalmazdı emin ol :D Yoksa Caribou'da Wano'ya varabiliyor sıkıntı yok.

Baba, Oden'i "Beni tayfana al" diye yalvartmış, tayfaya almadan önce teste tabi tutmuş adam.
İstese alamaz mıydı sanıyorsun da şimdi durup dururken böyle kışkırtıcı yorumlarda bulunuyorsun?
Ne oldu? Tartışma çıkarasın mı geldi? :D
Ben Ankara diyom sen .... :( Xebec'in tayfası idi diyorum. Oden ne alaka. WB, Xebec'in tayfasında. Kaptan Xebec.

Aynen sahilden su çekiyordu Jinbei, daha geçtiğimiz ARC'ı ne çabuk unuttun deniz de olan Jinbei'nin rahatlıkla Prometheus'a saf dışı bıraktığını ve Big Mom'a çaktığı özel tekniği. :D ah ah aynen ben ve bizim gibiler tek taraflı bakış açısı ile bakıyoruz ah ah Ace'in tüm dövüşlerini görmüşcesine Luffy'den üstün tutman da garip olmuş yeni dünyaya girmeden 400billion ödül alan adam emin ol eğitim almayıp Ace'in gittiği yollardan gitse gene onun ödülünü sollardı 2 yıl da falan da 500'de kalmazdı emin ol :D Yoksa Caribou'da Wano'ya varabiliyor sıkıntı yok.
Bırak bırak orada kalsın xD

Ace, ilk dövüşü Jimbei ise adamlar beş gün babalar gibi dövüştü seninkinin ilk dövüşü Croc'du havaya attığı balgamı sayesinde yaşadı.
Jimbei avantajsız diyorsun sahilde dövüşüyorlar, Jimbei'nin ateşe hakiden daha fazla etki eden tekniği var ama avantajsız :oleyo2: Yani denizin iki metre dibinde dövüşürken Jimbei hiç sudan faydalanmayı da aklına getiremez. Hem avantajsız hem de biraz salak herhalde yada burası benim öleceğim yer falan mı demiştir yine :hhh:

Ace her haliyle seninkinin iki tık üstünde bir karakter zaten seninkine bırekıbıbl yazarken Ace'ye Kral yazması da bu yüzden :gamyon:

Ben Ankara diyom sen .... :( Xebec'in tayfası idi diyorum. Oden ne alaka. WB, Xebec'in tayfasında. Kaptan Xebec.
Yoo. Sen Xebec ve Baba'yı kıyaslayıp Baba'yı gömmeye çalıştın ben de gömmeye çalıştığın adamın kalibresini gösterdim.
He sen Xebex, Oden'i görmedi diye mi itiraz ediyorsun? O zaman Roger'dan yürüyek.
Baba, Xebex'in kafasına kafasına vuran alfayı önünde secde ettirmiş adam. :cool:

Senin cidden tartışasın gelmiş he... İyi iyi en son böyle takıldığımda garip kaprislerle uğraşmak zorunda kalıp keyfimi kaybettiydim. Biraz daha devam edelim böyle. :D

Yoo. Sen Xebec ve Baba'yı kıyaslayıp Baba'yı gömmeye çalıştın ben de gömmeye çalıştığın adamın kalibresini gösterdim.
He sen Xebex, Oden'i görmedi diye mi itiraz ediyorsun? O zaman Roger'dan yürüyek.
Baba, Xebex'in kafasına kafasına vuran alfayı önünde secde ettirmiş adam. :cool:

Senin cidden tartışasın gelmiş he... İyi iyi en son böyle takıldığımda garip kaprislerle uğraşmak zorunda kalıp keyfimi kaybettiydim. Biraz daha devam edelim böyle. :D
Xebec WB'yi adamı yapmış diyorum diğerlerini sen söylüyon. İkisini de kıyaslamadım. WB güçlü Kaptan'ının kollarında güvende ilerlemiş dedim.:D

Yaygın bir söz var bunun için.

Herkes alfadır, WB'yi görene kadar ;)

Bırak bırak orada kalsın xD

Ace, ilk dövüşü Jimbei ise adamlar beş gün babalar gibi dövüştü seninkinin ilk dövüşü Croc'du havaya attığı balgamı sayesinde yaşadı.
Jimbei avantajsız diyorsun sahilde dövüşüyorlar, Jimbei'nin ateşe hakiden daha fazla etki eden tekniği var ama avantajsız :oleyo2: Yani denizin iki metre dibinde dövüşürken Jimbei hiç sudan faydalanmayı da aklına getiremez. Hem avantajsız hem de biraz salak herhalde yada burası benim öleceğim yer falan mı demiştir yine :hhh:

Ace her haliyle seninkinin iki tık üstünde bir karakter zaten seninkine bırekıbıbl yazarken Ace'ye Kral yazması da bu yüzden :gamyon:
Her haliyle mi 2 yıllık korsanlık hayatının dövüş içeriği olarak en büyüğü Jinbei olan onda da denizin içinde dövüşmeyen bir Jinbei varken hala Luffy ile kıyaslaman, ben Jinbei güçsüz demiyorum BAA'da git Usopp'un sözlerine bak Zoro "bir balıkadam ile suyun altında dövüşmeyi düşünürken aklından ne geçiyor" tarzı bir şey diyor balık adamların denizin içinde en güçlü halinde olduğu bir gerçekken hala hebele hübele :D Ace'in Luffy'e üstünlüğü olabileceği tek şey yapılan onca emeği heba etme konusunda üstünlüğü olabilir.:sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık