Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy Kata'nın saldırı gücüne bi yere kadar dayandı diye adamın saldırı gücünü küçümsemek cidden seriyi yanlış okumak demektir :))) Luffy'nin meyvesi Luffy'e aynı anda antik ve mistik zoan dayanıklılığı veriyor............

Her haliyle mi 2 yıllık korsanlık hayatının dövüş içeriği olarak en büyüğü Jinbei olan onda da denizin içinde dövüşmeyen bir Jinbei varken hala Luffy ile kıyaslaman, ben Jinbei güçsüz demiyorum BAA'da git Usopp'un sözlerine bak Zoro "bir balıkadam ile suyun altında dövüşmeyi düşünürken aklından ne geçiyor" tarzı bir şey diyor balık adamların denizin içinde en güçlü halinde olduğu bir gerçekken hala hebele hübele :D Ace'in Luffy'e üstünlüğü olabileceği tek şey yapılan onca emeği heba etme konusunda üstünlüğü olabilir.:sapkali:
O tek dediğin eleman seninkinin karşılaştığı her karaktere tek atar farkında mısın :oleyo2:

Lucci mi yenecek Jimbei'yi, Croc mu ? Yoksa Moria mı :a:

Denizin dibinde dövüşemedikleri için de çok üzgünüm gerçekten dibinde dövüşmesi lazım Ace'nin Jimbei ile sonuçta denizin dibinde gayet iyi hareket edebiliyor bizimki.

Sen şimdi bana şunun cevabını ver, Sahilde dövüşen balık adamın sudan faydalanmadığını mı söylüyorsun savunma olarak yoksa şeytan meyvesi yemiş Ace neden denizin dibinde kapışmadı elemanla mı diyorsun ? Denizin yanındalar la işte daha nerede kapışacaklar hacı :bilmem:

Luffy'nin bütün olayı ise zaten plot bak biraz önce söylediğim gibi Croc'dan sağ çıkmasının tek sebebi Tanrının sağ çık evladım demesi tıpkı parantez içindeki karakterin zengin ve başarılı olmasının tek sebebinin zengin ol evladım diyen birine sahip olması gibi :eek:

Xebec WB'yi adamı yapmış diyorum diğerlerini sen söylüyon. İkisini de kıyaslamadım. WB güçlü Kaptan'ının kollarında güvende ilerlemiş dedim.:D
Evet. Ama bunu sadece sen diyorsun. Oda ise "Bu tayfa birbirlerine zar zor katlanan insanlardan oluşuyordu." diyor. O tayfada ciddi ciddi bir kaptan-tayfa ilişkisi olduğuna inanıyor olman şaşırtıcı. Hele de derdi kaptanlık, krallık falan olmayan sadece aile kurmak isteyen birinden bahsederken.:bilmem:

Yaygın bir söz var bunun için.

Herkes alfadır, WB'yi görene kadar ;)
:hhh:
Yapma bunu yapma. Yapma işte hassas bünyelereeeğğğ :hhh:
Acaba meyveyi güçlensin diye Xebec vermiş olabilir mi WB'ye?
Adam uykusunda hakisiyle Ace'i dövüyordu. Hem de hasta haliyle. (Muhtemelen o zaman da hastaydı sonuçta.)
Zamanında hakisi sopasından taşıyor, Roger'la çarpışıyordu.
Meyvenin gerekçesini, hikayesini bilmem de şu adamı birinin "zayıf" göreceğine inanamam.

Son düzenleme:
O tek dediğin eleman seninkinin karşılaştığı her karaktere tek atar farkında mısın :oleyo2:

Lucci mi yenecek Jimbei'yi, Croc mu ? Yoksa Moria mı

Denizin dibinde dövüşemedikleri için de çok üzgünüm gerçekten dibinde dövüşmesi lazım Ace'nin Jimbei ile sonuçta denizin dibinde gayet iyi hareket edebiliyor bizimki.

Sen şimdi bana şunun cevabını ver, Sahilde dövüşen balık adamın sudan faydalanmadığını mı söylüyorsun savunma olarak yoksa şeytan meyvesi yemiş Ace neden denizin dibinde kapışmadı elemanla mı diyorsun ? Denizin yanındalar la işte daha nerede kapışacaklar hacı :bilmem:

Luffy'nin bütün olayı ise zaten plot bak biraz önce söylediğim gibi Croc'dan sağ çıkmasının tek sebebi Tanrının sağ çık evladım demesi tıpkı parantez içindeki karakterin zengin ve başarılı olmasının tek sebebinin zengin ol evladım diyen birine sahip olması gibi :eek:
Ney ney ney tek mi atar :D 6 aylık macerası Luffy'nin karşılaştığı rakiplerin onda biri bile değildir :D 2 yıllık mevzuatta bu adam 500 milyon ödül alıyor ve Luffy'nin Enel,Moriah dövüşlerinin biri bilinmiyor birininde üstü kapatılıyor ödülü verilmiyor onu bir bil Croco mevzusu da smoker'a yüklendiği için Luffy'nin ödülü çok abartılı olmuyor Yazarın deyimi ile Croco'nun asıl olması gereken ödülü 160 milyon berry bunu da bir kafana sok Ferit sonra senin Ace'in, ilk Alabasta'daki Smoker'a tek atsın sonra Croco'ya atar hadi iyi günler :D

Ney ney ney tek mi atar :D 6 aylık macerası Luffy'nin karşılaştığı rakiplerin onda biri bile değildir :D 2 yıllık mevzuatta bu adam 500 milyon ödül alıyor ve Luffy'nin Enel,Moriah dövüşlerinin biri bilinmiyor birininde üstü kapatılıyor ödülü verilmiyor onu bir bil Croco mevzusu da smoker'a yüklendiği için Luffy'nin ödülü çok abartılı olmuyor Yazarın deyimi ile Croco'nun asıl olması gereken ödülü 160 milyon berry bunu da bir kafana sok Ferit sonra senin Ace'in, ilk Alabasta'daki Smoker'a tek atsın sonra Croco'ya atar hadi iyi günler :D
Ace ile berabere kalan Jinbei ile şimdikini eşit sanıyorlar.:D
İstediğin zaman güçlendir, istediğin zaman zayıflat xD Arada kaç yıl var gerçi bu sefer pergeli baya daraltmışsınız :oleyo2:

Adam kaç yılda çağ atlamış helal olsun xD

Evet. Ama bunu sadece sen diyorsun. Oda ise "Bu tayfa birbirlerine zar zor katlanan insanlardan oluşuyordu." diyor. O tayfada ciddi ciddi bir kaptan-tayfa ilişkisi olduğuna inanıyor olman şaşırtıcı. Hele de derdi kaptanlık, krallık falan olmayan sadece aile kurmak isteyen birinden bahsederken.:bilmem:

:hhh:

Adam uykusunda hakisiyle Ace'i dövüyordu. Hem de hasta haliyle. (Muhtemelen o zaman da hastaydı sonuçta.)
Zamanında hakisi sopasından taşıyor, Roger'la çarpışıyordu.
Meyvenin gerekçesini, hikayesini bilmem de şu adamı birinin "zayıf" göreceğine inanamam.
Oda tayfanın Kaptan'ı diye Rocks demiş. Zar zor katlanan olması işi daha ironik yapıyor. Kaptanları sayesinde zar zor katlanan adamlar bir arada kalmış o ölünce de ya da kaybolunca da tayfa dağılmış. Her biri kendi tayfalarını kurmuşlar. Nasıl Manga okuyonuz anlamış değilim.:D

Oda tayfanın Kaptan'ı diye Rocks demiş. Zar zor katlanan olması işi daha ironik yapıyor. Kaptanları sayesinde zar zor katlanan adamlar bir arada kalmış o ölünce de ya da kaybolunca da tayfa dağılmış. Her biri kendi tayfalarını kurmuşlar. Nasıl Manga okuyonuz anlamış değilim.:D
Senden daha objektif diyebilirim.
Tayfada kaptanın istisna olduğu nereden çıktı ki, zar zor katlanılan adam grubundan Xebex'i çıkardın?
Baba derdi krallık olmayan, aile peşinde olan biri ama dünyanın kralı olmak isteyen birinin emrine girecek ve yetmeyecek onun hatrına zar zor katlandığı insanlarla aynı emel peşinde koşacak. :fool:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık