Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen de biliyorsun ki Lüfi ne Yk3 aldıktan(!) sonra +Yk3 ne Yk1 aldıktan(!) sonra +Yk1.. Bunlar içi boş, oldu bitti dövüşler. Luffy daha anca Yk1 seviyesine geliyor Wano'yla. Hey yavrum.
Luffy Cracker dövüşü öncesi zaten yc3 seviyesi hocam.Cracker üstün falan dövüşmüyor Luffy'ye karşı,Luffy g4te iken rahatlıkla kırabiliyor zaten bisküvi askerleri.Kata dövüşü sırasında yc1 oluyor.Şu an kendisi yc1+ üstü.Luffy'nin anca yc1 olduğunu düşünüyorsan çok şaşıracaksın onu söyliyim sana.

Luffy Cracker dövüşü öncesi zaten yc3 seviyesi hocam.Cracker üstün falan dövüşmüyor Luffy'ye karşı,Luffy g4te iken rahatlıkla kırabiliyor zaten bisküvi askerleri.Kata dövüşü sırasında yc1 oluyor.Şu an kendisi yc1+ üstü.Luffy'nin anca yc1 olduğunu düşünüyorsan çok şaşıracaksın onu söyliyim sana.
Luffy beni hep şaşırtıyor zaten. Bir dövüşünde Nami'den yardım almak kendisi için sorun olmuyor, bir dövüşünde gölge alıyor, bir dövüşünde iman power, bir dövüşünde anti muhabbeti vs. Sonra arada dövüşmekten sıkılıyor Gatz gibi arkadaşlarıyla kucak gezintisi yapıyor. İşine gelmeyince Kata dövüşündeki gibi kaçacak yer arıyor. Lütfi hep sürprizlerle dolu :hhh:

Luffy Cracker öncesi Yk3 seviyesine ne zaman çıktı bilmiyorum ama herhalde bundan kendisinin haberi olmasa gerek ki Nami'den yardım alarak tekrar Yk3 seviyesine iniş yaşıyor :fool::oleyo:

Wowowowowooow bi dk reyiz, Croco için nerede Ray dengi dendi lan noluyoruz oha nerde geçti bu :S La Croco boy sen mi yayıyon böyle mitleri :S
Ahahah lan dendi işte ben mi uydurdum ayıp ediyorsun bak :S

Zamanı gelecek laf edenlerin hepsi şöyle olacak foruma girerken...:artiz:

Bon Clay-sama'ın saflıkları yüzünden. Ahahaha. :hhh:
Ayıp etme adamıma! :rolleyes: :D

En alt panel tam avatarlık ama ya Bon'un. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık