Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oda kafasında Luffy o seviyeye çıkacak diye düşünüp çiziyor. Zoro'yu da düşünürse çizer ve yendirir.

Demek istediğim detaylar boş. Adam ne isterse onu çizecek.
Bak bu konuda haklısın. Mesela Luffy geleceği görebiliyor, ama maalesef hala daha zor durumlara düştüğünü görüyoruz. Veyahut göreceğiz. Adam o an ne olması gerekiyorsa düşünmeden onu yazıyor. Tutarlılık aradığını da düşünmüyorum.

Babası hamile diye şey etmemiş bir kere!!
Hem Ace bu sefer kimse için kendini siper etmeyecek... Kuzan-Sakazuki gibi adamlarla meyve çarpıştırmış adam kendini deldirecek ha? Siz iyice polo şeker sandınız Ace'i :eek:
Kuzan ile kapışsa soğuktan, Akainu ile kapışsa sıcaktan yanıyor olm adam ne diyon la :S

Bunu bir ara paylaşmıştım ama şu aura muhabbeti döndüğü için bir daha atmak istedim. Video’nun 0:25 ve 0:36 arasına bakın ve Zoro denilen hayvanın, her zaman koruyup kolladığı hatta bu sahneden hemen az önce yine Nami’leri, Monet’den kurtardığı halde, Nami ve Chopper’ın, Zoro’nun saldığı auradan dolayı nasıl korktuğunu görün...

Luffy'den bir cacık olmaz. Mangakanın balon gibi şişirdiği bir karakter. Mangaka bile bunu itiraf edercesine çiziyor Luffy'yi. Alın bakın:

Seride bundan daha büyük bir balon bulamazsınız demiş mangaka :bilmem: Daha ne desin :fool:
Luffy'nin cacık olup olmaması ile Jinbei arasındaki bağlantı ney :D Luffy Jinbei'nin kaptanı.Tabii ki de ağzını burnunu kırabilecek seviyede rahatlıkla.Jinbei'nin maks ederi 3.komutan iken hele.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık