Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üye silindi 1004

O tedaviyi aramasının sebebi eline harika bir piyon geçmesinden.
Law'un içinde olduğu bir family hayal et, bir de halihazırdakine bak. Adam tek başına bütün family'nin icabına bakabilir.
Doflamingo için bulunmaz fırsattı Law. Her şeyden nefret eden, gözünü kan bürümüş bir çocuk. Yetenek var, zeka var, potansiyel var. Böyle bir çocuğu istediği gibi kendine köpek olacak şekilde yetiştirebilirse sırtı bir daha yere gelmez. Tek sıkıntı hastalığıydı. Hastalığını tedavi ederse bir ömür can borçlu olacaktı ona Law. Beynini yıkayıp kendine hayran da etmeyi başarırsa yolunda yapamayacağı/yapmayacağı şey kalmazdı.
Buna güveniyordu Doflamingo. Law'a falan değil. Saygı duyduğunu falan sanmıyorum hiçbir şeye. Doflamingo bir şeylere saygı duyacak tipte biri değil.
Dof, Law’dan mükemmel bir çocuk asker yaratmak istedi yani. Çok yanlış bir bakış açı sayılmaz fakat gecesini gündüzünü hastalığa çare bulmaya harcamış. Bence seviyordu da Law’ı azımsanmayacak bir şekilde. Trebol eziğini bile seven adam Dof.

Luffy-Kata olayını böyle mi biliyordun sen? Şimdi her şey anlam kazandı. Yahu desene biz Zoro fanları o dövüşü okumadık diye:D
Allah aşkına Kata kazandığı dövüşü verdi diyorum. Bundan daha rezil bir şey olabilir mi? Annemi yeneceksen kaybederim ne demek ya? Luffy de kabul ediyor bunu. Hatta utancından da Kata’nın yüzünü kapatıyor. Rezil Luffy kaybettiği adama bakamayacak kadar ürkek. Adam ezdi geçti Luffy. Lucci bile böyle dövmemişti bizim lastik çocuğu. Mazallah Linlin biraz daha sevecen bir kadın olsaymış çocuklarına Luffy ölecekmiş?

Sen hala Zoro/Mihawk’a takıldı.

Dof, Law’dan mükemmel bir çocuk asker yaratmak istedi yani. Çok yanlış bir bakış açı sayılmaz fakat gecesini gündüzünü hastalığa çare bulmaya harcamış. Bence seviyordu da Law’ı azımsanmayacak bir şekilde. Trebol eziğini bile seven adam Dof.
Ben sevmiyordu demiyorum ki. İnsan bu kadar karlı bir şeyi niye sevmesin. Başta dediğim gibi pragmatik bir grilikti o, hümanist bir grilik değil.
Hatta bu sevgi o kadar pragmatikti ki çocuğun malum meyveyi yediğini duyduğu ilk anda hiç şaşırmadan, üzülmeden direk "Benim için ölmek için yetiştirilecek" diye kaderini de tayin etti biricik piyonunun.

He bu arada. O ömür süresi dolmadan o hastalığın tedavisini bulması lazımdı yoksa heba olacaktı ideal piyonu. O yüzden.

Allah aşkına Kata kazandığı dövüşü verdi diyorum. Bundan daha rezil bir şey olabilir mi? Annemi yeneceksen kaybederim ne demek ya? Luffy de kabul ediyor bunu. Hatta utancından da Kata’nın yüzünü kapatıyor. Rezil Luffy kaybettiği adama bakamayacak kadar ürkek. Adam ezdi geçti Luffy. Lucci bile böyle dövmemişti bizim lastik çocuğu. Mazallah Linlin biraz daha sevecen bir kadın olsaymış çocuklarına Luffy ölecekmiş?

Sen hala Zoro/Mihawk’a takıldı.
Haha la daha olayları tam hatırlamıyorsun, bir de basmakalıp ifadelerle eleştiri yapıyon.:D İster kabul edin, ister etmeyin Luffy babalar gibi yendi Kata'yı. Kata-Big Mom olayına laf etmeden önce Zoro-Mihawk rezaletini temizleyin. Ulan adam yeneceği rakipten eğitim alıyor lan. Bundan ala rezil bir şekilde rakip yenmek mi olur.;D

Üye silindi 1004

Haha la daha olayları tam hatırlamıyorsun, bir de basmakalıp ifadelerle eleştiri yapıyon.:D İster kabul edin, ister etmeyin Luffy babalar gibi yendi Kata'yı. Kata-Big Mom olayına laf etmeden önce Zoro-Mihawk rezaletini temizleyin. Ulan adam yeneceği rakipten eğitim alıyor lan. Bundan ala rezil bir şekilde rakip yenmek mi olur.;D
Luffy eziği için alıyor. Kaptanlığını düzgünce yapsaydı ezik gibi ağlamasaydı tayfa dağılmazdı.

Üye silindi 1004

Luffy olmasa Doğu Mavi'de meze olacaktı adam. Yatsın kalksın Luffy'ye dua etsin de adam akıllı rakip görme şansı elde etti. Ekmek yediği kabı pisleyen Zoro... En büyük ihanetlerden birisi de vefasızlık.:D
Ya hadi ya! Luffy kim? Unutmuşsun diyorsun. Kata’yı yenmekten aciz değil miydi Luffy? Unuttuğum falan yok dövüşü. Kata neden kazandığı dövüşü Luffy’e verdi neden? Bunu açıklayamıyorsun daha?

Ya hadi ya! Luffy kim? Unutmuşsun diyorsun. Kata’yı yenmekten aciz değil miydi Luffy? Unuttuğum falan yok dövüşü. Kata neden kazandığı dövüşü Luffy’e verdi neden? Bunu açıklayamıyorsun daha?
Kata'yı yenmekten aciz mi? İnletti Kata'yı inletti. Zoro ile karıştırma onu. Luffy, Kata'yı net olarak yendi(Nokta). Sizin anlayamadığınız olay en sonki sırt sahnesi ki onun da neden yazıldığı dövüş içerisinde anlatıldı ama okumayınca anlayamıyorsun.:D

Üye silindi 1004

Kata'yı yenmekten aciz mi? İnletti Kata'yı inletti. Zoro ile karıştırma onu. Luffy, Kata'yı net olarak yendi(Nokta). Sizin anlayamadığınız olay en sonki sırt sahnesi ki onun da neden yazıldığı dövüş içerisinde anlatıldı ama okumayınca anlayamıyorsun.:D
Luffy? Kata’yı? İnletti? Affedersiniz. Aynı mangayı okumuyoruz galiba. :D

Sırtla ne alakası var? “Anayı yenecek misin?” diyor. Sonra dövüş bitiyor. Orada Luffy “yok canım ne yenmesi” dese. Kata, Luffy’i öldürecek.

Luffy? Kata’yı? İnletti? Affedersiniz. Aynı mangayı okumuyoruz galiba. :D

Sırtla ne alakası var? “Anayı yenecek misin?” diyor. Sonra dövüş bitiyor. Orada Luffy “yok canım ne yenmesi” dese. Kata, Luffy’i öldürecek.
Sizler Luffy sahnelerini okumadığınız için mantıken aynı mangayı okumuş sayılmayız, haklısın bir konuda.:)

O sözleri ne zaman söylediğine baktın mı? Ya da söylerkenki Kata'nın fiziksel durumuna baktın mı? Tabi ki de hayır.:D

Üye silindi 1004

Sizler Luffy sahnelerini okumadığınız için mantıken aynı mangayı okumuş sayılmayız, haklısın bir konuda.:)

O sözleri ne zaman söylediğine baktın mı? Ya da söylerkenki Kata'nın fiziksel durumuna baktın mı? Tabi ki de hayır.:D
Ya senin bakış açına göre bizim direkt WCI'ı okumamış olmamız lazım. Gerçi okumasak bir şey kaybetmezdik hatta kazanırdık ya neyse...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık