Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Vergonun Sanjinin bacağını çatlamasını hala kullanan mı var lan puhahahah.
Adamın bedeni Nami tarafından harap ediliyor bunu niye hesaba katmıyor acaba analiz masterları? İşlerine mi gelmiyor acaba :D
Her ne kadar Sanji yaralı da olsa bir saldırıyı karşıladıktan sonra ayağındaki kemiğin çatlaması büyük olaydır. Sonuçta adamın bütün olayı bacaklarındaki kuvvet. O sahne Sanji'nin noksanlığından çok standart arc bossunu övmek içinin Oda'nın yaptığı bir icraat aslında. Vergo Sanji'nin kemiğini çatlatacak kadar güçlü ayık olun mesajı verdi ama bu tarz şeyleri hep Sanji üzerinden yaptığından karakterin ağırlığı azalıyor. Fiziksel bir gelişim yaşaması gerekirken bir renkli dona muhtaç edilen karakterdir Sanji. Mutasyon muhabbeti üzerinden alacağı p-up'ın temeli bir arc boyunca atılmışken mangaka tarafından power ranger yapılmış adama sallanması doğal. Yakında Usopp ve Franky'nin yanına elinde suit ile gidip şuraya da nitro koyalım roket de olsun hacı dedirterek Sanji'yi gene saçma sapan bir hale sokacak olan da Oda'dır. Oda'nın Sanji'ye karşı tutumundan tiksinirim bu yüzden. Sanji'nin özüne dönüp gerçek potansiyelini ortaya çıkartarak milletin içinden geçeceği günleri bekliyorum büyük bir sabırla.

4 aynı lig karakter resmedildi PH'de.

Vergo 10
Law 9
Sanji 8
Smoker 8 gibi.

Smoker ve Sanji zaten chapapa diye gülen cp9 elemanı. Doruki ölçerler, haki seviyesi ölçerler. Daha güçlü olsalar bile bir şekilde dayak yerler.

Sanji ve Vergo demişken bu kişilerin bilincini değiştirme gücü de ilginçti bana kalırsa.

X>>>Y diyelim. Law da X ile Y'yi yer değiştirmiş olsun. Y hem X'in haki ya da meyve yeteneklerini doğru düzgün kullanamıyor hem de X, Y'nin bedenindeyken onu Y'ye göre daha iyi kullanıyor.

Yalnız Law tek hamlede tayfanın yarısından çoğunun aklını alabilecek bi hareket yaptı orada, aşırı tehlikeli bu adam.

Her ne kadar Sanji yaralı da olsa bir saldırıyı karşıladıktan sonra ayağındaki kemiğin çatlaması büyük olaydır. Sonuçta adamın bütün olayı bacaklarındaki kuvvet. O sahne Sanji'nin noksanlığından çok standart arc bossunu övmek içinin Oda'nın yaptığı bir icraat aslında. Vergo Sanji'nin kemiğini çatlatacak kadar güçlü ayık olun mesajı verdi ama bu tarz şeyleri hep Sanji üzerinden yaptığından karakterin ağırlığı azalıyor. Fiziksel bir gelişim yaşaması gerekirken bir renkli dona muhtaç edilen karakterdir Sanji. Mutasyon muhabbeti üzerinden alacağı p-up'ın temeli bir arc boyunca atılmışken mangaka tarafından power ranger yapılmış adama sallanması doğal. Yakında Usopp ve Franky'nin yanına elinde suit ile gidip şuraya da nitro koyalım roket de olsun hacı dedirterek Sanji'yi gene saçma sapan bir hale sokacak olan da Oda'dır. Oda'nın Sanji'ye karşı tutumundan tiksinirim bu yüzden. Sanji'nin özüne dönüp gerçek potansiyelini ortaya çıkartarak milletin içinden geçeceği günleri bekliyorum büyük bir sabırla.
+1

Pica ve vergo dövüşlerini hep Oda'nin zoroyla sanjinin zayifliklarini gosterme dövüşü olarak görmüşümdür.
Sanji vergo dövüşünde k.hakisinin yeterli olduğunu göstermiştir. Vergodan daha çevikti ve 2 kere duvara uçurdu. Ancak b.hakisi yetersiz olduğu için bu hamleleri cok etkili olmadi ve bacağı çatladı.
Zoro da Pica dövüşünde b.hakisinin yeterli olduğunu gösterdi. Taslari pasta keser gibi kesti. Ancak k.hakisi yeterli olmadiği için bir türlü picaya ulaşamadi. Neticesinde dövüşün uzamasina sebep oldu ve picayı elinden kaçırdı.
Bana bu iki dövüş çok ayni geliyor. Yok efendim zoro yardim aldı, yok efendim vergo sanjiyi alirdi muhabbetlerine hiç katilmiyorum. İkisi de karşısındakini yenecek güçteydiler. Sanji biraz daha zorlanirdi sadece o da vergo picadan güçlü olduğu için.
Yoksa 2y önce hep luffy, zoro, sanji ayni ligin oyunculari olarak gosterildi. Güçleri birbirlerine yakındı. Cp9 arctan sonra luffy biraz one cikarildi sadece. Ama biraz. 2y sonra seri daha luffy merkezli olduğu için tayfanin power uplarini goremedik. Bu arc zoro ve sanji rüstünü ispat edecektir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık