Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haklı olabilirsin mecazi görünüyor gibi ama net değil iki tarafa da çekilebilir.Sakazuki'nin yarası geldi bir an aklıma ve adam kafasında bandajla çizilince ne bileyim.Ama dediğin de olabilir.
Dediğim gibi iki tarafa çekilecek bir şeyi yok. Croc WB'ye karşı yaralıydı. MF de bu durum Hükümet tarafa döndü Ace'i kurtardıktan sonra sözlerini falan hatirla WB ile ilgili. O öldüğünde falan Croc çiziliyor pek çok kişi gülüyorken o üzgün gibi başı önde. Kısacası artık ruhsal bir yarası olmayan Croc göreceğiz bu da zaten onu diyor NW ye tekrar dönüyorum diyerek.

Dediğim gibi iki tarafa çekilecek bir şeyi yok. Croc WB'ye karşı yaralıydı. MF de bu durum Hükümet tarafa döndü Ace'i kurtardıktan sonra sözlerini falan hatirla WB ile ilgili. O öldüğünde falan Croc çiziliyor pek çok kişi gülüyorken o üzgün gibi başı önde. Kısacası artık ruhsal bir yarası olmayan Croc göreceğiz bu da zaten onu diyor NW ye tekrar dönüyorum diyerek.

Akainu neden korkudan içine sıçmış gibi bakıyor. : )

Vergonun Sanjinin bacağını çatlamasını hala kullanan mı var lan puhahahah.
Adamın bedeni Nami tarafından harap ediliyor bunu niye hesaba katmıyor acaba analiz masterları? İşlerine mi gelmiyor acaba :D

Hayal mi görüyorsunuz arkadaşlar? :D
Im-sama gelse bile Akainu reis korkmaz kimseden.
Adalet aşkı bir başkadır. :at:

Vergonun Sanjinin bacağını çatlamasını hala kullanan mı var lan puhahahah.
Adamın bedeni Nami tarafından harap ediliyor bunu niye hesaba katmıyor acaba analiz masterları? İşlerine mi gelmiyor acaba :D
Sanji'nin bacağı çatladı çöp. Ama aynı adama peros aldırıyorlar. Yeriyorlar mı övüyorlar mı bilemedim ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık