Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Daz Bones hemen akabinde tek yiyor Mihawk'tan. Ronse ise gidip Wb'den tek yiyor, farkı anlamalısın dostum :)

Bu forumda çok ilginç güç dengeleri var çok.
Tamam işte benim dediğimi diyorsun şimdi.
Demekki tek kareye değil sonuca bakmak gerekiyormuş.
Daz bones durdurduğu halde tek yiyor peki vista devamında dövüşüyor mu ronse ile?
Çünkü biliyorsun Luffy ve sanji Bm’nin yumruğunu durduruyor ama ikisinin kaybedeceği bir gerçek.

Vergo küçümseniyor bayağı. Tüm koramiraller de aynı kefeye konuluyor. Maynard'ın çaylak sayılabilecek bir tip olduğu söylendi zaten. Bunun dışında koramiralleri ezen kişiler ya Shichibukailer ya Sabo yada Wb. Oven'ı bunlarla aynı kefeye mi koyuyorsunuz. :( Vergo bir dönem Jinbei alır diyen tayfa vardı onlar yok olduktan sonrada küçümsenmeye başlanmış. Oven, Daifuku, Page One, Ichiji gibilerle kafa kafaya dövüşür Vergo.

La olum bilerek mi yapiyorsun yoksa ciddi misin? Bu yara muhabbetini daha geçenlerde açıkladım.

Bu fiziksel bir yara değil ruhsal bir yara. Yani orada Luffy'nin muhabbeti geçiyor Ace'i kaybetmesi vb. üzerinden Daz da WB'ye karşı olan durumundan Croc'a takılıyor "Bu tarz yaralar kolay iyileşir mi?" diye.

Croc zaten o yaraları MF savasında iyileştirdi. Orada da artık bambaşka bir şekilde olacağını söylüyor.
Haklı olabilirsin mecazi görünüyor gibi ama net değil iki tarafa da çekilebilir.Sakazuki'nin yarası geldi bir an aklıma ve adam kafasında bandajla çizilince ne bileyim.Ama dediğin de olabilir.

Tamam işte benim dediğimi diyorsun şimdi.
Demekki sonuca bakmak gerekiyormuş.
Daz bones durdurduğu halde tek yiyor peki vista devamında dövüşüyor mu ronse ile?
Vista tek atabilse atarmış veya yenebilse önündeyken işini bitirip yoluna devam edermiş. Ama alakası bile yok adam sonra gidip Wb'ye dalıyor ve güçlü bir deprem atağı ile yeniliyor.

Vista ve yanındaki 2 adamı aynı anda tutan adam bu. Daz Bones ile hiçbir alakası yok bu sahnenin, Daz Bones yol üstünde teklenip gidiyor ama Ronse öyle mi? :)

Vista tek atabilse atarmış veya yenebilse önündeyken işini bitirip yoluna devam edermiş. Ama alakası bile yok adam sonra gidip Wb'ye dalıyor ve güçlü bir deprem atağı ile yeniliyor.
Savaşta tonlarca sahne var böyle yani yanlış sahneleri baz alıyorsun. Bir sürü sahne atardım sana Mihawk-vista, mihawk-croco, akainu-croco gibi gibi daha nice sahne var. Ama şu an pek vaktim yok.

Savaşta tonlarca sahne var böyle yani yanlış sahneleri baz alıyorsun. Bir sürü sahne atardım sana Mihawk-vista, mihawk-croco, akainu-croco gibi gibi daha nice sahne var. Ama şu an pek vaktim yok.
Op baştan saçma desene sen şuna, fazla uzatmana gerek yok, seride mantık arama o zaman.

Ayrıca Ronse dediğin adam deprem yiyip yeniliyor, Croco'nun olaylarıyla alakası bile yok yani. Aynı deprem atağı Vista'yada tek atardı.

Hadi iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık