Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Baskın Kostümü'nü kullandığı için kızgın değilim direkt olarak . Kullanmayacağını çok net bir şekilde söylemesine rağmen kullandığı için kızgınım . Çok zor bir durumda olsa umursamazdım ama zor bir durumda falanda değildi . Söyledikleri ile yaptıkları çelişen karakterleri sevmiyorum . Mesela Zoro Shusui'yi asla bırakmayacağını söylese ama sonra Enma'yı kabul etse Zoro'ya da sinir olurdum . Beleş power up dememin sebebi o kostümü kullanmak için bir ön koşul olmaması . Yine Zoro'dan örnek vereyim Enma'ya sahip olan herkes direkt power up alsa ve kılıcı tam potansiyeliyle kullanabilmek için bir ön koşul olmasa Zoro içinde beleş power up aldı derdim . Uzun lafın kısası Sanji Baskın Kostümü'nü kullanmayacağını çok net bir şekilde söylemeseydi '' Hm kullanırım ben bunu güzelmiş yahu '' deseydi Sanji'ye bu konuda çok sinir olmazdım .
Hmm. Merak ettiğim bişey var, bi fikir almak istiyorum.

İlk fasıl, Sanji kendisi yüzünden daha fazla insanın evinden barkından veya ne bileyim işte işletmesinden belki de hayatından olmaması için Page1 ın karşısına çıkıyor. İmparatora karşı savaşıyoruz birini kurtarmak için inatçılık iyi bir seçenek değil, gururumu bir kenara bırakıp bu işi çabucak halletmeme yardım edecek bu şeyi kullanacağım diyor. Yani zaten kendisine çuvaldızı batırmış :S

Page1 ı belki kutu kolayı kullanmadan da alırdı fakat P1 destek çağırmıştı ve Law o arada Drake veya Hawkins bizden birini görürse sıkıntı büyür dedi. Yani dövüşe suiti kullanmadan devam etse sıkıntı, kimliğini gizlemeli. Hatta suit işi hızlı bitirmesine yarıyorsa daha iyi işte kimse gelmeden bitirecek ki bitirmişti de.

Oradaki insanları bırakıp gidebilirdi belki ama onu yapacak pek kimse yok bizim tayfada. He işte Law diyordu bi tek, benim için sorun değil bırakalım diye. Neyse, yani bunlar birleşince (dövüş açısından) zor durumda kalmamış olsa da kişisel mevzular, durumun aciliyeti ve gizlilik açısından kullanması bi yerde meşrulaşıyor.

İkinci fasıl, diyelim ki Sanji bunları dile getirmedi ve suiti kullanmadı fakat bi kargaşa oldu yanlışlıkla suit aktif oldu ve Sanji kendini suitin içinde buldu. Suiti nasıl çıkaracağını bilmeden P1 ı dövdü diyelim. O zaman bi kızgınlık duyar mıydın?

MuzluYulafEzmesi

Hmm. Merak ettiğim bişey var, bi fikir almak istiyorum.

İlk fasıl, Sanji kendisi yüzünden daha fazla insanın evinden barkından veya ne bileyim işte işletmesinden belki de hayatından olmaması için Page1 ın karşısına çıkıyor. İmparatora karşı savaşıyoruz birini kurtarmak için inatçılık iyi bir seçenek değil, gururumu bir kenara bırakıp bu işi çabucak halletmeme yardım edecek bu şeyi kullanacağım diyor. Yani zaten kendisine çuvaldızı batırmış :S

Page1 ı belki kutu kolayı kullanmadan da alırdı fakat P1 destek çağırmıştı ve Law o arada Drake veya Hawkins bizden birini görürse sıkıntı büyür dedi. Yani dövüşe suiti kullanmadan devam etse sıkıntı, kimliğini gizlemeli. Hatta suit işi hızlı bitirmesine yarıyorsa daha iyi işte kimse gelmeden bitirecek ki bitirmişti de.

Oradaki insanları bırakıp gidebilirdi belki ama onu yapacak pek kimse yok bizim tayfada. He işte Law diyordu bi tek, benim için sorun değil bırakalım diye. Neyse, yani bunlar birleşince (dövüş açısından) zor durumda kalmamış olsa da kişisel mevzular, durumun aciliyeti ve gizlilik açısından kullanması bi yerde meşrulaşıyor.

İkinci fasıl, diyelim ki Sanji bunları dile getirmedi ve suiti kullanmadı fakat bi kargaşa oldu yanlışlıkla suit aktif oldu ve Sanji kendini suitin içinde buldu. Suiti nasıl çıkaracağını bilmeden P1 ı dövdü diyelim. O zaman bi kızgınlık duyar mıydın?
O zaman bir kızgınlık duymazdım
Bence bırakmalıydı kasabayı . Başka insanları kurtarmak için gururunu bir kenara atıp Baskın Kostümü'nü kullanması iyi bir hareket ama sen kahraman değilsin ki . İşini hızlı bitirmesi ve kendini gizlemesi için Baskın Kostümü'nü kullanmakta mantıklıydı ve ne tuhaftır ki tüm koşullar Baskın Kostümü'nü kullanması için ayarlanmıştı . Ama Hasır Şapka Korsanları'nın yakın arkadaşlardan birinin veya direkt Hasır Şapka Korsanları'ndan birinin canı tehlikede olmadığı takdirde kullanmamalıydı bence . Bu adamın ne kadar inatçı biri olduğunu biliyoruz . Kullanmayacağı hakkında bu kadar net konuşmasına rağmen tüm koşullar Kostümü kullanmasını gerektiriyor diye kullanması gerekmiyor . Tayfa üyelerinin canı tehlikedeyken bile kadınlara vurmamak konusunda inat ediyordu bu adam . Punk Hazard zamanında Nami olmasa çocukları bırakıp gidiyordu . Şimdi kahramanlık yapmaya çalışıyor . Kostümü asla giymeyecek olmakta basit bir inat olmamalı Sanji için ailesinden nefret ediyor adam . Bana kalırsa Oda kostümü göstereceğim diye Sanji'nin kişiliğini o bölüm görmezden gelmiş . Sadece kostümü giymeyeceğini söylemesine rağmen giymesiyle kendiyle çelişmiyor kişiliğiyle de çelişiyor yaptıkları .

Baskın Kostümü'nü kullandığı için kızgın değilim direkt olarak . Kullanmayacağını çok net bir şekilde söylemesine rağmen kullandığı için kızgınım . Çok zor bir durumda olsa umursamazdım ama zor bir durumda falanda değildi . Söyledikleri ile yaptıkları çelişen karakterleri sevmiyorum . Mesela Zoro Shusui'yi asla bırakmayacağını söylese ama sonra Enma'yı kabul etse Zoro'ya da sinir olurdum . Beleş power up dememin sebebi o kostümü kullanmak için bir ön koşul olmaması . Yine Zoro'dan örnek vereyim Enma'ya sahip olan herkes direkt power up alsa ve kılıcı tam potansiyeliyle kullanabilmek için bir ön koşul olmasa Zoro içinde beleş power up aldı derdim . Uzun lafın kısası Sanji Baskın Kostümü'nü kullanmayacağını çok net bir şekilde söylemeseydi '' Hm kullanırım ben bunu güzelmiş yahu '' deseydi Sanji'ye bu konuda çok sinir olmazdım .
Ben orada kullanmasında bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum.

Benim açımdan, nasıl Luffy'nin antremanı, Zoro'nun antremanı ön koşulsa Sanji'nin çektikleri de suitin ön koşulu.

MuzluYulafEzmesi

Ben orada kullanmasında bir yanlışlık olduğunu düşünmüyorum.

Benim açımdan, nasıl Luffy'nin antremanı, Zoro'nun antremanı ön koşulsa Sanji'nin çektikleri de suitin ön koşulu.
Ben öyle düşünmüyorum ama düşüncelerimizin farklı olmasında bir sorun yok bence :D

Ulan seride kaçıncı bölümlere geldik hala şunun gibi sahneler gelmedi.
Sonra neden bu adamı yazıyorsun diyorlar. Kaido tek attı ama şunun gibi bir şey yapsa daha etkili olabilirdi...

Crocodilenin öz güveni tavandı. Çölde yenilmezim gibi bir şeyler diyordu vakti zamanında, oysa oraya Aokiji gelse çölünü kışa çevirirdi.

E. Oda abartısı konusu için örnek teşkil edebilir.

Yine de orijinal bir tipti. En sağlam bosslardan biriydi.

An itibariyle Mihawk - sama karakter tanıtımlarında en çok yorum almayı başaran karakter olarak zirveye kurulmuş.Reise bir saygı duruşu lütfen. :tmm: İleride forum tarihçileri bu günü yazacak. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık