Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Luffy'nin meyvesi bu yüzden çok iyi. Bu yaşta böyle güçlü başka karakter göremezsin. Güçlü dediklerin hep 30'un üstünde. Garp bile bu yaşta düz yumruklarıyla G4 gücüne ulaşamamıştır bence. Bir yerde Luffy'nin bedenini normalden çok daha fazla yıpratan tekniklerle, daha hızlı bir güç artışı ivmesi yakalamak mümkün oldu. Luffy diğer karakterler gibi 40'ında değil çok daha önce potansiyeline ulaşacak bence.

Luffy'nin meyvesi bu yüzden çok iyi. Bu yaşta böyle güçlü başka karakter göremezsin. Güçlü dediklerin hep 30'un üstünde. Garp bile bu yaşta düz yumruklarıyla G4 gücüne ulaşamamıştır bence.
Serinin shounen olmasıyla alakalı bir durum o. Sidik meyvesi yese de aynı güce ulaşacaktı bu yaşta.

Ace'in ölümünden 1.5 sene önceki halinden 3-5 tane gömer Luffy. Ace'in 1.5 sene önceki halini geç, öldüğü andaki halini ekmek arası yapar, boğazını yumuşatsın diye ayran bile söylemez.
Aynen aynen öyle ayran bile söylemez mfde 2 amiralle kapışmış adama.Kafasına enteiyi yiyince görür ayranı.Ben Luffy ve ana karakter macerası için şunu anlıyorum seride.Ace'in macera dahil tamamen bir kopyası.Normalde kk olmasına evren şartları izin vermeyecekken yürü ya kulum diyerek kk yapacağı isim luffy.Gerçeklerde potansiyel de olsa bunu denerken ölürsün ama Oda'nın masalında arkadan kalemin desteğini vererek hayallerde kk olabilirsin.2 yıl eğitim bile bu destek etkisi ile zaten.Sanırım bunu anlatmaya çalışıyor o yüzden benzerlikler fazla.

Aynen aynen öyle ayran bile söylemez mfde 2 amiralle kapışmış adama.Kafasına enteiyi yiyince görür ayranı.Ben Luffy ve ana karakter macerasıniçin şunu anlıyorum seride.Ace'in macera dahil tamamen bir kopyası.Normalde kk olmasına evren şartları izin vermeyecekken yürü ya kulum diyerek kk yapacağı isim luffy.Gerçeklerde potansiyel de olsa bunu denerken ölürsün ama Oda'nın masalında arkadan kalemin desteğini vererek hayallerde kk olabilirsin.2 yıl eğitim bile bu destek etkisi ile zaten.Sanırım bunu anlatmaya çalışıyor o yüzden benzerlikler fazla.
Entai hahahah :D Çakmak gazına mı yanacak Luffy? Gear 4 Snakeman'ken? Lütfen abi lütfen. Millet nasıl Kata'yı yakalayamıyorsa Ace'e olacak olan o. Luffy armamentte üstün, gözlemde üstün, meyvesini kullanmada üstün, fiziksel güç olarak bir şey demeyeyim sallamış olurum. Luffy'nin şu an Ace'den üstün olmadığı tek bir şey yok. E. Oda daha yeni yakın "en güçlü aile/organizasyon Kocanalar'da" demedi mi? 3 tatlı komutanın ikisini indirdi, biri de Kocana'nın sağ kolu olan,1 milyar ödüllü Katakuri. Dövüşün başında dengi olmasaydı da dövüşün sonunda gördük. Ace de öyle 550 milyon ödülü alıp dondurmuş falan değil, eti butu o çocuğun, önce Ace gitsin WBler'in en güçlü 3'lüsüne girsin, ondan sonra yeni imparatora rakip olabilir. Yazarın kalemi diyorsun bir de, Luffy'i başta öyle yazan kendisi zaten, ne kadar absürt konuşmuşsun yahu.

Simülasyon odasına gizlice girip olaylara müdahale etmiş Oda xD Yoksa Ace ölmezdi.
Kendi diyor, öldürmeyi sevmiyorum. Ace zorunluydu diye de belirtiyor. Yaşasa k.k. olacak olan oydu diyor daha ne desin. Lufy'den üstün olan oydu ki öldü. Diğer herkes niye yaşıyor sanıyorsun? Lufy'nin geçemeyeceği tek kişiyi öldürdü. Adam itiraf ediyor işte, manga ilerledikçe bu itiraflar gelmeye devam edecektir. Ace potansiyeli> diğer tüm karakterler.

Serinin shounen olmasıyla alakalı bir durum o. Sidik meyvesi yese de aynı güce ulaşacaktı bu yaşta.
He yav aynı güce ulaşırdı kesin .Adam haklı bir soru sormuş.G4 yumrukları yaşlı garp yumruğu gücünde bu güce genç yaşta nasıl ulaşabilirdi başka.Aç bak kata kaç metre uçuyor marco kaç metre uçuyor arada fark göremiyorum.Gerçek manada vura vura ilerleyen bir sülalede sidik meyvesiyle bu güce ulaşamazdı luffy.Ailenin özelliği fiziksel darbe zaten bu anlamda deprem dışındaki en iyi parameciayı yedi.Ceket gibi üzerine cuk oturdu luffynin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık