Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Demek istediğim ace kazanır değil.Öyle yada böyle kuzan ve sakazuki ile vs atmış tek yememiş bir adam için 3 tane götürürdü ayran içmezdi falan demişsin ona değindim.Entei de ada boyutu teknik dalga geçiyorsun ama etkisi bile gösterilmedi.Ayrıca şu çakmak gazı uydurduğunuz en epik mit olabilir.Ortada patlayan bir yakıt tankerinden şok dalgasından başka hiçbirşey yok.Yanan bir ace yok.Mera yemiş adamı sadece magma gibi hiyerarşik olarak üstte olan doğal güçler yakabilir.
Shanks nasıl tereyağı muamelesi çekiyor Akainu'ya kılıcıyla hatırladın mı? Ha biz işte ona kuvvetli armament diyoruz. Elini tek vuruşla erittirmeyecek kadar armamenti vardı, lakin Luffy'i koruyacak kadar yoktu. Vista nasıl kılıcını erittirmeden çiziyor? Marco nasıl bacağını bırakmadan pataklıyor Akainu'yu? Az düşünün be abi.

@Millennium Wizard
Kalem mangakanın elinde MW dalga mı geçiyorsun sen benimle? İstese parmaklarıyla bile sağ kolları dize getiren bir güç verebilirdi mangaka.

@Master of Puppets
Valla ben de anlamadım. Baksana hemen üstüme karabasan gibi çöktü bu üç harfliler. :D

@RedTeroR
Ama verilmiyor işte. O da Luffy'ye özel bir durum. :cool:

@Daredewill
Ne diyorsun la sen ahaha güldürdün yeminle. :D
Olm mangaka demiş işte ikisi de yaşasa Ace'yi hiçbir zaman geçemezdi diye. :D Mangakanın lafını inkar mı edelim?

@Millennium Wizard
Kalem mangakanın elinde MW dalga mı geçiyorsun sen benimle? İstese parmaklarıyla bile sağ kolları dize getiren bir güç verebilirdi mangaka.

@Master of Puppets
Valla ben de anlamadım. Baksana hemen üstüme karabasan gibi çöktü bu üç harfliler. :D

@RedTeroR
Ama verilmiyor işte. O da Luffy'ye özel bir durum. :cool:

@Daredewill
Ne diyorsun la sen ahaha güldürdün yeminle. :D
Sen benim örneklerime cevap ver hayali konuşacaksak yazardı ederdi tartışmanın ne anlamı var.Yani diyorsun ki kilo meyvesiyle falan aynısı olurdu yada olayı rakibe fiziki vurmak olan sülalede bariyerle bile iş yapardı bu kadar güçlü olurdu diyorsun tam bir saçmalık.Daha iyi bir meyve yiyemezdi monkey ailesi için.

Hesabı nasıl yaptın?

Luffy ve Ace tam 17 yaşlarına girdiklerinde yola çıkıyorlar. Luffy tam hesap yapacaksak Ace'ten 3 yıl 4 ay sonra yola çıkıyor. Ama o küsür söylenmemiş.:D Ne bilecek böyle hesaplara girecek adamlar olacağını.

Neyse o 4 ay'ı saymasak bile yine tam eşit olmuyor. Kızın Luffy ile karşılaştığı gün tam 8. yaş günü var. Ace ile tanıştığında 5 yaşındaydı. Yani o gün 5. doğum günü olduğunu varsaysak bile en fazla 3 yıldır bekliyor Ace'i. Hadi sizin için eşit zamanda Wano'ya uğramış olsunlar.

Ama Wano'daki Ace daha Jinbei ile savaşmamış shichi görmemiş Ace. Luffy Wano'ya gelene kadar 3 Shichi, bir sağ kol 3. Komutan ve Cp9 tarihinin en güçlü adamlarını indirdi.

Yani Wano Luffy , Wano Ace'i duvardan duvara çarpar.:D
Tam 3 sene öncesine giderek hesapladım ama 3 yıl 4 ay nereden çıktı aralarında 3 yaş fark var olarak aldım ben.Luffy'nin macera başlangıcı bundan 2 yıl 7 ay önce başlamıyor mu hatalı mı aldım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık