Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ancak hikayenin %80'i bitmişse sadece, o zaman böyle bir hesap olmaz. Yani geriye sadece 3-4 arc kalmış olabilir ama bu arc'ların belki de en kısası 100 bölüm hatta 150 bölüm sürecektir belki de. Böyle basit bir hesaplamayla bile daha önümüzde minimum 400 ve üstü bölüm olduğunu gösteriyor.
Güzel dedin , kafamda bir türlü oturtamadım bende senin dediğin gibi olabilir gerçekten. :sapkali:

Luffy her türlü güçlü Eyz’den.
Ace anca kendinden büyüklere atar yapıp dayak yesin . Sen kimsin olum Sakazuki’e kafa tutuyorsun .

Ace Luffy'nin şimdiki yaşındayken, şimdiki Luffy'den daha güçlüydü mü diyorsun?
Evet , aynı yaştalarken Ace'in daha güçlü olduğunu düşünüyorum.Böyle düşünme sebebim Haki konusunda iyi olan Luffy ile savaşsaydı G4'e dayanabileceğini düşünmem. Fiziksel dövüş Luffy için avantaj gibi dursa da Ace daha iyiydi bana göre. Ayrıca Ace'in bitirici saldırıları da Luffy'nin hakisini çok hızlı tüketebilirdi.

Son düzenleme:
Evet , aynı yaştalarken Ace'in daha güçlü olduğunu düşünüyorum.Böyle düşünme sebebim Haki konusunda iyi olan Luffy ile savaşsaydı G4'e dayanabileceğini düşünmem. Fiziksel dövüş Luffy için avantaj gibi dursa da Ace daha iyiydi bana göre. Ayrıca Ace'in bitirici saldırıları da Luffy'nin hakisini çok hızlı tüketebilirdi.
Anladım. Bence Katakuri'yi yenmiş Luffy karşısında duramazdı Ace.

Son gelen bilgilere göre tayfaya Jinbe’den sonra 1-2 kişi daha katılacak bir tanesi Wano’dan olacak sanırım şöyle Zoro ile kılıç ustalığı hakkında yarışabilecek birisi gelse fena olmazdı.

Diğeri de Elbaftan katılır büyük ihtimalle.

Koca Ananın hayali gibi oldu her türden insan bir şekilde Luffy ile müttefik olacak reis herkesin hayalini gerçekleştirecek :a:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık