Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-589-page-13.html

şu sayfalara bakarsan sürekli 3 yıl vurgulanmış.Luffy daha sonra benim 3 yılım daha var diyerek hemen çalışmalara başlıyor :D Eh tabi 3,5 da olabilir ama muhtemelen 3 yıl ara ile çıktılar denize.Ace 17 olduğunda Luffy 13,5 falan olması lazım normalde.14 yazılmış ve 3 yıl vurgulanmış.
O zaman Ace, 17 yaşını beş ay geçtikten sonra çıkıyor :artiz:
O değilde çocuğu rahat bırak ne güzel keyif alıyor Luffy önce vardı diye :hhh:

https://mangalife.us/read-online/One-Piece-chapter-589-page-13.html

şu sayfalara bakarsan sürekli 3 yıl vurgulanmış.Luffy daha sonra benim 3 yılım daha var diyerek hemen çalışmalara başlıyor :D Eh tabi 3,5 da olabilir ama muhtemelen 3 yıl ara ile çıktılar denize.Ace 17 olduğunda Luffy 13,5 falan olması lazım normalde.
Hacı onu bizimki gibi düşünebilirsin. Herhalde ay hesabını yapıp ben de 3.5 yıl sonra çıkacağım dedirtmesini beklemiyoruz. 3 yılmış gibi duruyor ama işin incesinde 3 küsür yıl var. Yuvarlak hesap 3 ama tam hesap istersen aralarındaki yaş farkı kadar arayla denize çıkıyorlar.

Bunu nerden biliyorsun diyorsan 17 yaşlarına girdiklerinde yola çıkacaklarını söylediklerinden hesaplıyorum.

@RedTeroR

Benim için önemli değildi konuda tartışıldığını gördüm. Hatta öncesinde Ace için yanlış hesap yaparak 1+ yılda geldiğini de söylemiştim. Tartışıldığını görünce hesapladık işte. Niye böyle bir yorum atıyon?

Hacı onu bizimki gibi düşünebilirsin. Herhalde ay hesabını yapıp ben de 3.5 yıl sonra çıkacağım dedirtmesini beklemiyoruz. 3 yılmış gibi duruyor ama işin incesinde 3 küsür yıl var. Yuvarlak hesap 3 ama tam hesap istersen aralarındaki yaş farkı kadar arayla denize çıkıyorlar.

Bunu nerden biliyorsun diyorsan 17 yaşlarına girdiklerinde yola çıkacaklarını söylediklerinden hesaplıyorum.
Ben de sana bunları mangakanın düşündüğü sanmam diyorum işte :D Aralarına 3 yıl koymuş denize açılma tarihleri ile ilgili.Buçuk falan uğraştırma bizi :D 3 yıl kesin mangaya göre.

@RedTeroR Luffy zaten önce varır da Luffy ile Acei güç yönünden karşılaştırırsan zaten sonuç ortada :D gerek yok ay hesabına vurmaya.

Ben de sana bunları mangakanın düşündüğü sanmam diyorum işte :D Aralarına 3 yıl koymuş denize açılma tarihleri ile ilgili.Buçuk falan uğraştırma bizi :D 3 yıl kesin mangaya göre.
Küsürü ay farkından geliyor. Ben aralarında ay farkı yaş olanlar için senden 3 yıl + şu kadar daha büyüğüm diyeni görmedim.:D Ben tam hesabı yaptım. Bunda da 17 yaşlarına basar basmaz yola çıkmala sözlerini referans aldım.:D Onun dışında ay farkı bile çok bir şey değiştirmiyor.:D

Yani Ace kazanır her türlü :mincika:
Luffy kendi gitmez Zoro ile Sanjiyi yollar :a:

Küsürü ay farkından geliyor. Ben aralarında ay farkı yaş olanlar için senden 3 yıl + şu kadar daha büyüğüm diyeni görmedim.:D Ben tam hesabı yaptım. Bunda da 17 yaşlarına basar basmaz yola çıkmala sözlerini referans aldım.:D Onun dışında ay farkı bile çok bir şey değiştirmiyor.:D
Basar basmazdan ziyade üç yıl fark ile açılmışlar denize.

Tabi Ace'nin dövüşmeden önce handikaplı olması lazım ki adil olsun :artiz:
Zoro ve Sanji ikilisi Acei alabilir ya bence.

Neyse çok önemli değil. Ama Jinbei ile ne kadar zaman önce kapışmış olduğu ortaya çıktı en azından.
Jimbei ile ilk yılında karşılaşsa ne olur son yılında karşılaşsa ne olur :D Adamın meyvesi zaten grand line a giriş için belki de en iyi meyveler birisi.Antreman yapmadan bile haki bilmeyen birisi ile denk gidersin.Sadece hiken atsan yeter :D

Senin oğlana değinmeme ihtimali bile var xd
Şuan ki yakın dönemde çizdiği kişileri bir şekilde ortaya çıkaracak. Luffy'nin ödül açıklandıktan sonra Croc'u da çizmişti adam mekan falan kurmuş bir şekilde ortay çıkacaktır. Şu sayfayı boşuna çizmemiştir heralde.
Hem de yakın bir zamanda Crocodile hakkında ''Crocodile'ın sırrı acaba ne?'' tarzında bir şey söylemişti.

Hem ben zannetmiyorum %80 kadarının bittiğini dediğim gibi daha serinin nerdeyse pek çok şeyini işlemedi. Öyle dümdüz söyleyip geçerse de saçma olur bu kadar beklettiği şeyi işlemeden devam etmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık