Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof mevzusu çıkmış yine.Doflamingo g4'ten toplam 5 saldırı felan yemiştir + gamma.Kata'nın yediği bunun aşağı yukarı 2,3 katı felan.Kata-Luffy dövüşü de toplam 1 saat gibi kısa bir sürede bitmedi DS'daki Luffy-Doflamingo savaşı gibi.Dof önce g4'e azıcık hasar verebilsin.Geriye kalan konularda 2 tık felan geri zaten.Luffy 30 dklık Snakeman formunda Kata'ya bir KKG hasarı veremediyse de bir daha kullanmasın bu formu.

Arkadaşlar savaşlar sadece tek bir özellikle kazanılmaz.

Kata gözlem hakisi, silahlanma hakisi, hız gibi konularda Mingo karşısında kesin olarak üstün. Bu şahsi görüşüm değil yanlış anlamayın. Şahsi olsaydı 1-2 alan daha Katakuri lehine yazardım.

Fiziksel güç, dayanıklılık ve meyve konusu ise tartışmaya açık. Bu konuda da taraflar çesitli argümanlar ortaya atabilir ama bir sonuca varılabileceğini zannetmiyorum. Sonuç olarak Katakuri'nin üstün olduğu yönler ortada. Doflamingo bu dövüşü kazanamaz. Kesin ve net bilgi.

Kata gözlem hakisi, silahlanma hakisi, hız gibi konularda Mingo karşısında kesin olarak üstün. Bu şahsi görüşüm değil yanlış anlamayın. Şahsi olsaydı 1-2 alan daha Katakuri lehine yazardım.

Fiziksel güç, dayanıklılık ve meyve konusu ise tartışmaya açık. Bu konuda da taraflar çesitli argümanlar ortaya atabilir ama bir sonuca varılabileceğini zannetmiyorum. Sonuç olarak Katakuri'nin üstün olduğu yönler ortada. Doflamingo bu dövüşü kazanamaz. Kesin ve net bilgi.
Kesin bilgi değil yaymayın :hıh:

Katakuri'nin meyve uyanışı çok daha sağlam bana göre.Dof'u yamultan Kong Gun'ı saptırıyordu,g4ü dövüyordu uyanışıyla Katakuri.Doflamingo uyanışıyla bile bırak g4ü normal Luffy'e adam akıllı hasar verememişti sonuçta.

Zaman konusundan giderek kata>dof ortaya çıkmaz. Kuş kafesinin getirdiği bir sorumluluk var luffy de. O sorumlulukla doffyi en kısa sürede indirmek için hakisinin hepsini kullanıyor. Adam 10 dakka kaçıyor. Ama kata'da daha farklı bir olay var ki adam kataya dokunamadığı için savaş uzuyor. Demem o ki kata'da tek üstün meziyet olarak gözlem hakisi var (diğerlerinden daha çok ön plana çıkıyor). Doffy'de meyvesini net çok iyi kullanıyor. Bu savaşın kesin bir kazananı olacağını düşünmüyorum. Dof ile kata 10 savaş yapsa 5'ini dof kazanır 5'ini kata kazanır. Belki 6-4 olur ama aralarında fark olduğunu düşünmüyorum. Kata'nın gözlem hakisi bir tık savaşı kazanmada biraz daha etkili olur gibi. Bu karakterlerin arasında uçurum var demek seriye ihanettir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık