Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Katakuri'nin meyve uyanışı çok daha sağlam bana göre.Dof'u yamultan Kong Gun'ı saptırıyordu,g4ü dövüyordu uyanışıyla Katakuri.Doflamingo uyanışıyla bile bırak g4ü normal Luffy'e adam akıllı hasar verememişti sonuçta.
Bana göre de öyle. Doflamingo tarafı Dof'un meyve uyanışının daha iyi olduğunu tartışmak ister diye öyle yazmıştım sadece. Şahsi fikrim Kata'nın her konuda Mingo'dan iyi olduğu.

Ben çoktan haber yaptım. Daha önce de söylediğim gibi bizim okuduğumuz One Piece, Morgans'ın kaleminden çıkan Luffy'nin maceraları. Mangada gördüğümüz şeyler belli.

KK'nın anısına çıkarılan özel bir seri.

Örnek mi? Germa çizgi romanı.
Medya, yayıncılık, habercilik.. İşte budur :respect:

Luffy>= Kata> 1/2 Luffy >= Doflamingo > 1/3 Luffy>>> Zoro

Zoro'nun alması gereken çok yol var.

Zoro fanları bizle egleniyir ağam.:) Eğitim alır Luffy'den eğitim.

Son düzenleme:
Bana göre de öyle. Doflamingo tarafı Dof'un meyve uyanışının daha iyi olduğunu tartışmak ister diye öyle yazmıştım sadece. Şahsi fikrim Kata'nın her konuda Mingo'dan iyi olduğu.

Medya, yayıncılık, habercilik.. İşte budur :respect:
Bende Kata'nın her konuda Doflamingo'dan üstün olduğunu düşünüyorum.Katakuri bence 1v1 dövüşte çok zorlanmadan yener Doflamingo'yu.

Dof'un ederi en fazla 3. komutan.Sağ kol kumaşı yok Dof'ta.Ha komutanlar arasında da büyük farklar yok tabi.Kata 10'sa Dof 8 falan eder.İkisini eşit şartlarda 100 kere kapıştıralım 100'ünü de Kata yüksek zorlukla alır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık