Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Efsaneyi ''sadece'' denizlerdeki yaşlılar için söylemiyor muydu ya halla halla ? ilginç, çok bariz hata yapmışlar o zaman bizim sitenin çevirileri her yere beş basar :sapkali:
Belki Kuro Ashi de yanlış biliyor? Tek bir kişinin söylediğine binlerce kişi inanmamalı onun gibi Japonca bilen biri çıkıp hayır kardeşimburası öyle değil başka anlam da çıkabilir ahanda bu sebepten derse ne yiyeceğiz :)

Bu Roger ve Garp çocukluk arkadaşı bile olabilirler.
Roger da anasız babasız büyümüş olabilir.
Biri denizcilerin diğeri de denizlerin en güçlüsü olmuş zaar.
Şu anlatıma bakınca öyle hissettim.

Bu arada Roger katliam yapmıyor diyenler, Garpın umrudışısınız. :)
Buradaki ince o zaten. O arkadaşı kendisi. Garp hakkında kötü konuştukları için yakıp yıkıyor. Onu söylerken gülmesinin sebebi de o.

Belki Kuro Ashi de yanlış biliyor? Tek bir kişinin söylediğine binlerce kişi inanmamalı onun gibi Japonca bilen biri çıkıp hayır kardeşimburası öyle değil başka anlam da çıkabilir ahanda bu sebepten derse ne yiyeceğiz :)
Olabilir olamaz demiyorum. Sadece bir panel bulabildim. Öncesini bilmediğim için emin değilim. Ama günlük düellolar kesin gibi. İnanmayan Sandman'e sorabilir yani.

Olabilir olamaz demiyorum. Sadece bir panel bulabildim. Öncesini bilmediğim için emin değilim. Ama günlük düellolar kesin gibi. İnanmayan Sandman'e sorabilir yani.
Bu tarz şeyleri aynı dili konuşan insanların tartışıp varsa ortak sonucu bilmeyenlere anlatarak halledilir zaten yoksa Kuro Japonca biliyor öyle dedi demekle olmaz :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık