Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
O dövüşlere WB efsane dedi diyen biri çıkmadı benim bildiğim kadarıyla. Wb bile konuşuyorsa efsane dövüşlerdir denildi. Yoksa yanılıyor muyum ?

O dövüşlere WB efsane dedi diyen biri çıkmadı benim bildiğim kadarıyla. Wb bile konuşuyorsa efsane dövüşlerdir denildi. Yoksa yanılıyor muyum ?
İngilizce çeviride, hatta resmi olanında bile efsane denildiği için herkes efsane diyordu zaten.
Ama kıroaşi sonuçta Japonca biliyor ve direkt orijinal metne bakmış.
İşin rezil tarafı iki sayfada birden batırmış Viz orada. Çok da güvenememek gerekiyor demek ki. Ben daha net olsun diye Viz çevirileri kullanıyorum genelde de o da yanıltıyor.

İngilizce çeviride, hatta resmi olanında bile efsane denildiği için herkes efsane diyordu zaten.
Ama kıroaşi sonuçta Japonca biliyor ve direkt orijinal metne bakmış.
İşin rezil tarafı iki sayfada birden batırmış Viz orada. Çok da güvenememek gerekiyor demek ki. Ben daha net olsun diye Viz çevirileri kullanıyorum genelde de o da yanıltıyor.
Efsaneyi ''sadece'' denizlerdeki yaşlılar için söylemiyor muydu ya halla halla ? ilginç, çok bariz hata yapmışlar o zaman bizim sitenin çevirileri her yere beş basar :sapkali:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık