Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Al işte yorumlara bak.Op efsane değil dedik diye halimize üzülüyorlarmış.Op fanlığı damarınız kabardı galiba yine.Oda hazretleri eleştirilemez zaten unutmuşum.

Bu konuda Hasan haklı serini işleyişi son dönem türk dizisi tadı verse bile efsane olmuş artık :gamyon:
Yav yapma yukarıda da dedim.Herkesin beğenipte senin beğenmediğin film olmadı mı mesela ? Sırf herkes beğendi diye onu çok iyi film diye kabul eder misin ?

Al işte yorumlara bak.Op efsane değil dedik diye halimize üzülüyorlarmış.Op fanlığı damarınız kabardı galiba yine.Oda hazretleri eleştirilemez zaten unutmuşum.

Yav yapma yukarıda da dedim.Herkesin beğenipte senin beğenmediğin film olmadı mı mesela ? Sırf herkes beğendi diye onu çok iyi film diye kabul eder misin ?
Konu çok iyi olması değil, ben Henry poterı beğenmiyorum ama efsane olmuş artık, olay o :bilmem:

Yok mu hacı ? Kim nesnel dayanakta ''Op efsanedir bunu böyle kabul edeceksiniz!!'' diyor.Kişiden kişiye değişebilir bir şey bu.Manga eleştirmenleri var mıdır bilemem de varsa da onların op hakkında çok iyi demesi bir şey ifade etmez.Anca fikir verir.Herkesin beğenipte senin beğenmediğin bir film olmadı mı ? Peki sırf herkes beğendi diye o filme efsane film mi dedin ?
Vallaha kendimde de bir sorun ararım ben.

Bence olmalı.:D

Çok iyi değil, ben Henry poterı beğenmiyorum ama efsane olmuş artık, olay o :bilmem:
''Efsane''yi genel anlamda kullanmadım.Bana göre efsane değil dedim.Genel olarak öyle görülür beni ilgilendirmez onu dedim zaten.Ama herkes efsane dedi diye beğendi diye onu beğenmek zorunda mıyım hacı ?

Vallaha kendimde de bir sorun ararım ben.

Bence olmalı.:D
Farklı düşünüyoruz o zaman.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık