Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bende çok umursamıyorum aslında.İşte alışkanlık ve şu açıklanmayan gizemlerden dolayı takip ediyoruz.

Nabayım yani çoğu kişiye göre öyle diye ''Op efsane beyler okuyun'' diye mi dolaşayım ? Sana göre efsanedir diğerlerine göre efsanedir beni ilgilendirmez.Adam efsane bir evren kurmuş orası kabul.Ama daha iyi işlenebilirdi bana göre.Bu yüzden de efsane diyemiyorum.
Gizemler açıklanmıcak hacoli :/

Geçen iki arkadaşımı mangaya başlattım.Daha önce Berserk ve Toriko okumuş adamlardı.Berserk ve Torikoda herhangi bir şeyden bahsetsem hemen cevap veriyorlar ama One piece için o kimdi o neydi çekiyorlar.Adamlara yeni bölüm çıkmış diyorum ha bakarım bi ara diyorlar.Berserk çıkınca çılgın atıyorlar.
Kişiden kişiye göre değişir. OP'u seven de eski animesiyle sevmeye başlıyor. Berserk dediğin ise zaten farklı bir tarzı var. Seinen olması işi farklı noktaya çekiyor. Vallaha bir de senin arkadaşın bu arkadaşlar.:D Kesin etki ediyorsun adamlara %199.

@Hakili Yumruk

Sana göresi bana göresi mi var efsaneliğinin? Yok mu bunun nesnel dayanakları?

Geçen iki arkadaşımı mangaya başlattım.Daha önce Berserk ve Toriko okumuş adamlardı.Berserk ve Torikoda herhangi bir şeyden bahsetsem hemen cevap veriyorlar ama One piece için o kimdi o neydi çekiyorlar.Adamlara yeni bölüm çıkmış diyorum ha bakarım bi ara diyorlar.Berserk çıkınca çılgın atıyorlar.
Yılda bir bölüm çıkınca normaldir çıldırması :D Az olan her zaman kıymetlidir.
Şu sahneyi güzel yapmışlar ama.
Bayağı iyi yerleri var ama çok alakasız doldurma sahneler. Teach'in Beyazsakal'ı uçurması, Jinbei vs Mihawk mesela :(

Berserki hemen konunun dışına atıyorum.

OP söz konusu olunca en ince detaylarına hatta panellerdeki gölgelere kadar bilen adam da var şimdi.
Forumda takıldığımızdan biliyoruz çoğu şeyi.Op işleyiş tarzı olarak adamı bayıyor.O kadar çok boş karakter var ki herife Akainu diyorum o kimdi çekiyor.Diğer yandan Torikoda Zebranın çizdiği herifin adı bile kalmış adamın aklında Toriko için.Op çok daha sağlam bir kurgu ile çok rahat zirveye çıkabilirdi.Mangakası gayet çalışkan ve çalma çırpma işlerinde gayet usta.Trumptan bile bir karakter çıkartıp mangasına ekleyebilir.890 bölüm olmuş ama hala serinin sonu gözükmüyor ne yazık ki.

Op, bir bağımlılıktır maalesef. Haftada bir dozunu alıyorsun, bir ooohhh çekiyorsun, ertesi gün yine yoksunluk belirtileri. Abi spoiler, abi spoiler diye elleri ovuşturyorsun.

Sana göresi bana göresi mi var efsaneliğinin? Yok mu bunun nesnel dayanakları?
Yok mu hacı ? Kim nesnel dayanakta ''Op efsanedir bunu böyle kabul edeceksiniz!!'' diyor.Kişiden kişiye değişebilir bir şey bu.Manga eleştirmenleri var mıdır bilemem de varsa da onların op hakkında çok iyi demesi bir şey ifade etmez.Anca fikir verir.Herkesin beğenipte senin beğenmediğin bir film olmadı mı ? Peki sırf herkes beğendi diye o filme efsane film mi dedin ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık