Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hiçbir zaman anlam veremedim mf gibi bir arc 31 chapter sürmüşken Dressrosa için 102 chapter harcamasına.Adamın kendi sözü var ''Mf de aklımdaki her şeyi çizseydim her bölüm en az 40 sayfa olurdu'' tarzı bir söz.Çiz o zaman kardeş.Çizme diyen mi var ? Mf gibi bir arcın 100 chapter olmasını geçtim bari 60-70 chapter olsa hem kendi daha fazla para kazanırdı hem de daha iyi işlediği,bizimde kafamızdaki daha fazla soru işaretinin silindiği bir arc olurdu.Dressrosa'ya,BAA'ya harcadığı bölüm sayısının yarısını mfye eklese daha iyi bir seri olabilirdi op.
Cevap basit.Saçma sapan karakterlere birer ikişer bölüm harcadığından sonra da ağlıyor dövüş çizmeye zamanın yok diye.Oysa çizemiyor.

Op bence o yüzden asla efsane bir seri olamıcak.Ortalama 10 bölümün 9'u çöp 1'i güzel olan serinin neyi efsane olur ?
Hahaha. OP 10 sene öncesinden beri efsane bir seri oldu.:D Sen olamayacak diyorsun. Çoktan oldu zaten. Anime manga deyince herkesin aklına en başta OP geliyorsa o seri çoktan efsane olmuş demektir.

Hahaha. OP 10 sene öncesinden beri efsane bir seri oldu.:D Sen olamayacak diyorsun. Çoktan oldu zaten. Anime manga deyince herkesin aklına en başta OP geliyorsa o seri çoktan efsane olmuş demektir.
Geçen iki arkadaşımı mangaya başlattım.Daha önce Berserk ve Toriko okumuş adamlardı.Berserk ve Torikoda herhangi bir şeyden bahsetsem hemen cevap veriyorlar ama One piece için o kimdi o neydi çekiyorlar.Adamlara yeni bölüm çıkmış diyorum ha bakarım bi ara diyorlar.Berserk çıkınca çılgın atıyorlar.

Bilmiyorum valla.Pek önemsemiyorum da eskisi gibi.Birisinin kukla olup olmadığıni anlamayan adam şimdi gelecek görüyor.Bu olayı da bir Fb ile bağlıyor.Kid ölse de bıraksam seriyi.İki kişi sevdim ikisi de mapusta anasını satım.
Bende çok umursamıyorum aslında.İşte alışkanlık ve şu açıklanmayan gizemlerden dolayı takip ediyoruz.

Nabayım yani çoğu kişiye göre öyle diye ''Op efsane beyler okuyun'' diye mi dolaşayım ? Sana göre efsanedir diğerlerine göre efsanedir beni ilgilendirmez.Adam efsane bir evren kurmuş orası kabul.Ama daha iyi işlenebilirdi bana göre.Bu yüzden de efsane diyemiyorum.

Geçen iki arkadaşımı mangaya başlattım.Daha önce Berserk ve Toriko okumuş adamlardı.Berserk ve Torikoda herhangi bir şeyden bahsetsem hemen cevap veriyorlar ama One piece için o kimdi o neydi çekiyorlar.Adamlara yeni bölüm çıkmış diyorum ha bakarım bi ara diyorlar.Berserk çıkınca çılgın atıyorlar.
Berserki hemen konunun dışına atıyorum.

OP söz konusu olunca en ince detaylarına hatta panellerdeki gölgelere kadar bilen adam da var şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık