Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
One piece de en çok şaşırdığınız konuşma veya karşılaşma hangisi? Karşılaşmadan kastım illa vs olacak değil. Karşılaşma diyalog, laf sokma, adam yerine koymama tarzında veya umursamamazlık da olabilir.
Hikaye olarak biraz düşünmek lazım, gece gece insanın aklına gelmiyor. Ama mangakanın burun kanamasını kan kaybı olarak göstermesine şaşırmıştım, hala da şaşırıyorum. Herif bildiğin komedi unsuru olan saçma bir şeyi aşırı ciddi bir meseleye dönüştürdü. Gintama bile bu kadar absürtleşemezdi.

Konu açsaydın keşke :) Teachin insanların hayalleri hiçbir zaman bitmeyeceğini söylemesi.

Kizarunun sabody de çaylaklarla konuşma tarzı ve mf de wb ile konuşmaları.
Konuyu açacaktım hatta başlamıştım yazmaya da fikirleri alayım dedim açarım yarın konuyu anketle daha güzel olabilir.

@Sir Crocodile Garp ilk yonkouları anlatırken Shanks'ın onlardan biri olmasına da şaşırmıştım. Ve ek olarak Dragon'un yani Luffy'i kurtaran adamın babası çıkmasına ve en çok aranan suçlu olması da ilk izlediğimde beni epey şaşırtmıştı :)
Aynen o sahneler de güzeldi. :)
Hikaye olarak biraz düşünmek lazım, gece gece insanın aklına gelmiyor. Ama mangakanın burun kanamasını kan kaybı olarak göstermesine şaşırmıştım, hala da şaşırıyorum. Herif bildiğin komedi unsuru olan saçma bir şeyi aşırı ciddi bir meseleye dönüştürdü. Gintama bile bu kadar absürtleşemezdi.
Ahahah :D

Düşün de yaz yarın konuya ekleyeyim. :)

Şu Aokijinin Jozuyu tekledikten sonra birisinin söylediği Wb komutanları birer birer düşüyor tarzındaki konuşmasına ne sandın tarzındaki cevabı fena ya :D
O sahne sanki şöyle bir şeydi. ''Denizci komutanlar bir bir düşüyor'' tarzı bir şey diyor. Aokiji ''Hayır Beyazsakal korsanları düşüyor'' tarzı bir şey diyordu sanki.
Seriye başlarken çok fazla spoiler yediğimden Dressrosa'ya kadar olan hiçbir şeye şaşırmadım.:/ O yüzden en fazla şaşırdığım olay Kaido ve Kid ittifakı sanırım.
O kadar mı Spoiler yedin ya :D

Ben pek çok sahnede aşırı şaşırmıştım görünce. Tabi o zamanlar animeyi seyrediyordum full :)

WB'nin kişiliği elbette :sapkali:
Kişiliği derken tam olarak nasıl yani? Öyle bir demişsin ki ekleyecek sahne bulamıyorum bu yoruma :D

O sahne sanki şöyle bir şeydi. ''Denizci komutanlar bir bir düşüyor'' tarzı bir şey diyor. Aokiji ''Hayır Beyazsakal korsanları düşüyor'' tarzı bir şey diyordu sanki.

Ben pek çok sahnede aşırı şaşırmıştım görünce. Tabi o zamanlar animeyi seyrediyordum full :)

Kişiliği derken tam olarak nasıl yani? Öyle bir demişsin ki ekleyecek sahne bulamıyorum bu yoruma :D
WB'nin kişiliği işte daha ne diyem sana, örnek ben adamın önüne gelini döven, Onepiece diye tutuşan bir herif olduğunu düşünüyordum. Güncel başladığım zamanlarda hemen hemen Hq zamanlarıydı biraz daha öncesiydi hatta Garp'ın büyük adam olduğunu falan sanıyordum o sıralar. Gençlik işte. Neyse önce Ace'nin Teach'in peşine tüm uyarılara rağmen gitme kabahatini kendi üstüne aldı sonra kendini deşen evladına sarıldı ardından Raftel ne lan dedi, Hazine istemiyorsan denizde ne işin var diyen kaptana Aile istiyorum dedi vesaire. Yani yaptığı her şey beni şaşırtmıştı o yüzden Op denildiğinde pek çok şeyi hatırlamayabilirim ama WB ve kişiliği daim kalacak :sapkali:

O olay Kid'in delikanlılığını gösteren bir olay ama.Ben daha çok hayran olmuştum orda.
Delikanlılığına laf söyleyen çarpılır,çarmıha gerilir o ayrı da her arc sonrası aha şimdi girecek derken kafalarına canvar düşüyor yav.

Ben o şekilde hatırlıyorum.Senin söylediğin sanki biraz mantıksız kaçıyor duruma

Sorma.:D Ama bardağa dolu tarafından bakıyorum.İleride mf savaşını,yonko ve amirallerin seriye dahil olup olayların daha da karışacağını bilmeseydim muhtemelen en fazla Alabasta'ya kadar okuyabilirdim seriyi.

Delikanlılığına laf söyleyen çarpılır,çarmıha gerilir o ayrı da her arc sonrası aha şimdi girecek derken kafalarına canvar düşüyor yav.
Yav hevesini kırmak gibi olmasın da ben novaların seride sürekli aktif olucaklarını sanmıyorum.:/ Kaido arcta bi ihtimal Bonney hariç alayını işleyip nova muhabbetini kapatıcak bence Oda.Zaten Oda'nın bu novaları 3 saatte tasarlaması da geçici karakterler olduğunu gösteriyor gibi.O yüzden mesela Kid'in Luffy'nin önünde büyük bir engel olucağını ya da gerçek bir Luffy vs Kid görüceğimizi sanmıyorum.:/

Sorma.:D Ama bardağa dolu tarafından bakıyorum.İleride mf savaşını,yonko ve amirallerin seriye dahil olup olayların daha da karışacağını bilmeseydim muhtemelen en fazla Alabasta'ya kadar okuyabilirdim seriyi.

Yav hevesini kırmak gibi olmasın da ben novaların seride sürekli aktif olucaklarını sanmıyorum.:/ Kaido arcta bi ihtimal Bonney hariç alayını işleyip nova muhabbetini kapatıcak bence Oda.Zaten Oda'nın bu novaları 3 saatte tasarlaması da geçici karakterler olduğunu gösteriyor gibi.O yüzden mesela Kid'in Luffy'nin önünde büyük bir engel olucağını ya da gerçek bir Luffy vs Kid görüceğimizi sanmıyorum.:/
Bir hevesle başladık işte.Hatta ben başladığımda Kid-Luffy ve Lawı arkadaşlar ve beraber takılıyorlar falan zannetmiştim.Ha şimdi girecek hadi az kaldı falan derken adamı anca 10 karede falan gördük.Keşke ölseydi kaido mevzusunda da kapatsaydım komple opu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık