Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Biri Doffy vs Akilli Kuma vs'si acabilir mi ,? Lutfen cok merak ediyorum. Ben hem usendim tekrar karakterleri tanitmaya hem de daha oturakli birinin yazmasini istedim

Nami'nin köyündeki insanlar dünyadan bihaber değilmiş. Arlong'u yenebilecek kişilerin olduğunu, ama onların küçük köyü için kimsenin gelmeyeceğini söylüyorlar. Yine de bana kalırsa ortada büyük bir aptallık söz konusu. Koskoca Doğu Mavi'de bunları yenecek hiç mi adam yokmuş? Nami sekiz yıl para toplayacağına güçlü kimselerden yardım istese, daha çabuk sonuca ulaşırdı. En basitinden git Loguetown'a, Smoker'a söyle olanları. İki günlük yol zaten. Oda dram kasmak için mantığı bir kenara koymuş. Neyse, böyle de güzel.

Nami'nin köyündeki insanlar dünyadan bihaber değilmiş. Arlong'u yenebilecek kişilerin olduğunu, ama onların küçük köyü için kimsenin gelmeyeceğini söylüyorlar. Yine de bana kalırsa ortada büyük bir aptallık söz konusu. Koskoca Doğu Mavi'de bunları yenecek hiç mi adam yokmuş? Nami sekiz yıl para toplayacağına güçlü kimselerden yardım istese, daha çabuk sonuca ulaşırdı. En basitinden git Loguetown'a, Smoker'a söyle olanları. İki günlük yol zaten. Oda dram kasmak için mantığı bir kenara koymuş. Neyse, böyle de güzel.
100 m ye köyü satın alacağına ver birine indirsin dimi

Loguetown da Smoker gibi bir adamın olduğunu biliyor mu ki? Nami nereden bilecek orada güçlü bir denizcinin olduğunu? :)

Jinbeinin koruması altındaydı sanırım. Smoker da olsa eli kolu bağlı olabilirdi.

Gözü karadır Smokerın yapar desek bile Nami bunu bilemez ve buna bel bağlayamaz.

Beyler merak ediyorum acaba hiç kimse düşünmüyor mu? kid belkide kaidoya katılmıştır tıpkı ace nin katıldığı gibi böyle bir ihtimal var.

Beyler merak ediyorum acaba hiç kimse düşünmüyor mu? kid belkide kaidoya katılmıştır tıpkı ace nin katıldığı gibi böyle bir ihtimal var.
Kid’in şimdiye kadar bende bıraktığı izlenime ters düşer bu. Öyle bir şey yapacağına ölmeyi tercih edecek karakterde birisi olduğunu düşünüyorum. Zaten Apo çoktan Kaido’ya katılmışken Kid hala hücrede tutuluyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık