Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Loguetown da Smoker gibi bir adamın olduğunu biliyor mu ki? Nami nereden bilecek orada güçlü bir denizcinin olduğunu? :)
Sekiz yıl boyunca bu kız özgür olarak dolaşıyor. Kendisine kimse karışmıyor. Arasa bulurdu Smoker ya da başka güçlü birini, yerini bilmesine gerek yok. Bizimkiler altı ayda Grand Line'ın yarısını geçti. Sekiz yılda bırak Doğu Mavi'yi dünyayı beş kere dolaşırsın.

Jinbeinin koruması altındaydı sanırım. Smoker da olsa eli kolu bağlı olabilirdi.

Gözü karadır Smokerın yapar desek bile Nami bunu bilemez ve buna bel bağlayamaz.
Jinbe'nin koruması altında değil. Köylülerin bildiği Balıkadam Korsanları'nın bölündüğü ve Arlong'un Doğu Mavi'ye geldiği.

Smoker yapardı, nasıl biri olduğunu biliyoruz. Bel bağlamalık bir durum yok. Arada bir Denizciler geliyor adaya Pudding Pudding gibi. Arlong bu hususta Nami'den şüphelenmezdi.

Jinbe'nin koruması altında değil. Köylülerin bildiği Balıkadam Korsanları'nın bölündüğü ve Arlong'un Doğu Mavi'ye geldiği.

Smoker yapardı, nasıl biri olduğunu biliyoruz. Bel bağlamalık bir durum yok. Arada bir Denizciler geliyor adaya Pudding Pudding gibi. Arlong bu hususta Nami'den şüphelenmezdi.
Yok bunu baa arcında Jinbei söylüyordu, benim de etkim vardı diye.
Gözleriyle şahit olamamış da olabilir o güçte güvenilecek birine. Gerekli güce sahip Smoker ve Garp hariç denizci hatırlamıyorum Doğu Mavi için. Gelenler de maşası olunca o yaşta bi çocuk için tutarsız değil bence. Değindiğin konuda bence pek bi kafaya takılacak bi şey yok.

Yok bunu baa arcında Jinbei söylüyordu, benim de etkim vardı diye.
Gözleriyle şahit olamamış da olabilir o güçte güvenilecek birine. Gerekli güce sahip Smoker ve Garp hariç denizci hatırlamıyorum Doğu Mavi için. Gelenler de maşası olunca o yaşta bi çocuk için tutarsız değil bence. Değindiğin konuda bence pek bi kafaya takılacak bi şey yok.
Ben bunu umutsuzluğa bağlıyorum. Çaresizlik öyle bir boyuta gelmiş ki, başka ihtimal akıllarına gelmiyor.

Ben bunu umutsuzluğa bağlıyorum. Çaresizlik öyle bir boyuta gelmiş ki, başka ihtimal akıllarına gelmiyor.
Evet bu da mantıklı bi yaklaşım olabilir.

Yalnız geneli için konuşursak Garpın arada bir uğrayıp gittiği, Dragonun hem memleketi hem de gelip devrim ateşi yaktığı, arada kutsal malların da gelip gittiği Doğu Mavide her uğradığımız adada korsanlar yüzünden bi travma olması garip durmuyor değil. Sadece kötü olanları için de demiyorum, Shanks gelip üs kurmuş neredeyse yıllarca.

Evet bu da mantıklı bi yaklaşım olabilir.

Yalnız geneli için konuşursak Garpın arada bir uğrayıp gittiği, Dragonun hem memleketi hem de gelip devrim ateşi yaktığı, arada kutsal malların da gelip gittiği Doğu Mavide her uğradığımız adada korsanlar yüzünden bi travma olması garip durmuyor değil. Sadece kötü olanları için de demiyorum, Shanks gelip üs kurmuş neredeyse yıllarca.
Evet. Bahsi geçen korsanlar da öyle ahım şahım süper güçlü adamlar değil. Bu Arlong hususunda çok açık var. Mesela Denizciler beş gemi göndermiş, hepsi batmış. Daha sonra Tuğ-Amiral Pudding Pudding öldürülmüş, başka kimse gelip gitmemiş. İnsan batan gemileri, ölen adamları sorgulamaz mı?

Nami'nin köyündeki insanlar dünyadan bihaber değilmiş. Arlong'u yenebilecek kişilerin olduğunu, ama onların küçük köyü için kimsenin gelmeyeceğini söylüyorlar. Yine de bana kalırsa ortada büyük bir aptallık söz konusu. Koskoca Doğu Mavi'de bunları yenecek hiç mi adam yokmuş? Nami sekiz yıl para toplayacağına güçlü kimselerden yardım istese, daha çabuk sonuca ulaşırdı. En basitinden git Loguetown'a, Smoker'a söyle olanları. İki günlük yol zaten. Oda dram kasmak için mantığı bir kenara koymuş. Neyse, böyle de güzel.
Smoker'dan haber yok. Ayrıca Denizci'lerden de umudu kesmişti Nami diye hatırlıyorum. Çünkü hali hazırda bir denizci iş ortağıydı.

Smoker'dan haber yok. Ayrıca Denizci'lerden de umudu kesmişti Nami diye hatırlıyorum. Çünkü hali hazırda bir denizci iş ortağıydı.
Birisi öyle diye, hepsini öyle sanmak saçma değil mi? Mesela Pudding Pudding, köyü kurtarmaya çalışırken öldü. Nami güçlü birini arasa bulurdu, buna emin ol. Seride Nezumi gibi korsanlara iş yapan kaç Denizci gördük? Sekiz yıl çok uzun bir zaman ve güçlü birini aramak, 100 milyon beri toplamaktan daha mantıklı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık