Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dof, Aokiji'yi bayağı bir zorlar fakat yenmesi 100 üzerinden 2'ye yakın gibi bişi ki en fazla yeteneğe sahip karakter şuan serideki (Uyanış,3 Haki Türü) daha fazla power up alamaz yani belki oda çıkarırsa bişiler işte o zaman belki alır Aokijiyi fakat halen çok zor. Ancak Dof'un amirallerden kormadığını düşünüyorum hatta belki hiç kimseden. Adam arkasında amiral varken ve onu tehdit ederken dediğini yapmıyor ve smoker'e sallıyor . Donuncada buzu kırıp ne uğraşacam senle zaten işim başımdan aşkın edası ile uzaklaşıyor.

@RedTeroR

Akainu diyorum Dof diyorsun abi. Magmayi dondurmuş la. WB'yi de dondurdu. Yüz yüze iken bunlara bunu yapan Dof'a ne yapmaz?

Arkadan dalan Aokijj yerine Akainu veya Kizaru olsa Akainu oldurur, Kizaru da ağır hasar verirdi. Ama gelgelelim bu adam Akainu ile 10 gün dovustu. Kizaru ile de dovusur. Yani arkadan tek atamadi, ezik xd mantığı işlemiyor burada.

Muhtemelen ona en ters rakip olan Akainu'ya 10 gün dayanan herifi Dof'un bırak yenmeyi, yenme şansı var mı yahu?

Ayrıca taraflı bakma deyip taraflı bakman ilginç olmuş. Adam diyor ki çekil cınım o benim arkadaşım. Peki sonra? Dof gidiyor. Sözde 'öldürecekti' Smoker'ı. Istediğini alan Aokiji iken bik bik ötüp giden Dof.
Taraflı demedim tek taraflı dedim, olayın iki yönü var. Sen sadece Aokiji yönünden bakıyorsun ama orda arkadaşı biçilen ve uygun durumda saldırmasına rağmen zarar veremeyen bi Aokiji var. Meyvesi öyleydi böyleydiye girmek istemiyorum çünkü seride en bitirici meyvelerden biridir Aokiji'de olan ve Akainu'yu saymazsak Kizaru'dan daha bitirici bi meyvesi var. Marco bayıltıcı etkisi olan, meyveyi devre dışı bırakan kelepçeye rağmen Kizaru'nun saldırılarında ekarte olmamıştı hatırlarsan.
Smoker'i bırak dediğinde Dof Smoker'i bırakmıyor aksine öldürmeye çalışıyor ve ancak o zaman Dof'a saldırıyor. Dof'un Aokiji'ye rağmen Smoker'i öldürememesi işin bi tarafıysa Aokiji'nin Smoker'i o duruma sokan adama hiçbir şey yapamaası diğer tarafıdır ki adam boş gezenin boş kalfası Dof gibi işleri başından aşkın görünmüyor.
Diğer tek taraflı bakışın ise Fuji'nin meteoruna tepki gösteren Dof'un meteoru dilimlemesine rağmen koskoca Amiral'in sağda solda sivil sivil diye ağlaşırken anca Kafesi ittirmeyle yetinmesidir. Ve burda da ibre az çok Dof'a kayıyor.
Neyse dediğim gibi Dof bir Amiral dengi olduğunu göstermiştir, Akainu diğer amirallerden de güçlü olduğu için onun dengi olarak saymıyorum...

Cp0Lucci

Arkadaşlar burada

Pedro = 300,008,200
Tamago = 400,002,900

diyor ama çeviride 382 ve 429 olarak geçiyor, hangisi doğru ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık