Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Tartışma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cp0Lucci

Rica ederim. Bir de hükümet niye böyle yüksek ödüller veriyor anlamış değilim. Ödül avcısı göremedim daha NW'de.
Yeni çağ, yeni dalgalanmadan dolayı :good: Şuanki hikayede olması gereken bu yoksa okuyucu kime ' Oha şunun ödülüne bak!! ' diyecek :D

Seri başında gl e ilk girdiğimizde 100 milyon oha diyorduk bir dönem hey gidi hey :oleyo:

Cp0Lucci

Böyle hükümete bağlı ödül avcısı vs olsaydı iyiydi. Harcanmayan para gibi bir şey :D
Bir tane vardı ödül avcısı. Dressrosada turnuvaya katılmıştı. Diyorduki ' İmpel down dan kaçan bir sürü mahkumu yakalayıp para kazandım ' diyordu. Sonra Chinjao geçerken bir koydu uçurttu :D

Manga olmuş 852 dediğin gibi hala doğru düzgün bir ödül avcısı görmedik.

16-17 yıllık seride kim bi Yonkou indirmişte Akainu'dan 2 yılda indirmesini bekliyorsun. Sen bu oyunu çocuk oyuncağı zannediyosun heralde, gideyim adasına alayım bunu gibi bi düşünce yok olamaz da. Adamın sorumluluğu kurması gereken bir düzen emrinde bir dünya adam var. Tüm bunları bırakıp hadi yonkou avlayalım demesini bekliyorsan boşuna bekleme. Eleştrirken biraz daha mantıklı eleştirmen gerekir.
Aradaki fark daha önce üssü yeni dünyaya taşıyan ve bu kadar korsan öldürme heveslisi bir filo komutanı olmadı, demek ki gücü yetmiyor ki yapamıyor. Madem Yonko'ları hedef almıyor, yeni dünyada ne işi var. Yeni dünyaya üssü taşıyorsan en azından 1 Yonko indirip onun bölgelerine geçmen gerek, koskoca denizciler emrinde.

İşin komik tarafı ödülü az olan kazanıyor :D
Pedro kesin kez kazandı mı ? Tamago'dan geri dönüş görebiliriz.

Ödül meselesi zaman meselesi. Ne kadar uzun süre korsanlık yaptıysan ödülün de o ölçüde fazla oluyor gibi bir denklem var bana kalırsa. Istisnaları vardır elbet ama bu böyle. Baktığın zaman Tamago ve Pedro Zoro ve Sanji'den' güçlü değil misal. Ama ödülleri Zoro'dan fazla 177:beli: ödülü olan biri 382 ya da 429m ödülü olan adamları dövebiliyorsa bu işin güç ölçer terazisi gibi çalışmadığı belli oluyor zaten. Pek çok şey gibi zaman da ödül konusunda önemli bir etken.

Bana kalırsa Jack gibi bir adamın ödülü az bile. Dört imparator, Dragon gibi adamların ödülleri 4 milyardan aşağı olmamalı.

Her ne kadar bizimkiler zaten ortalığı karıştırmak için bir araya gelmiş korsanlar olsa da bizimkilerin 2.5 yılda yaptığı korsanlığı yonkou adamları 20 yılda yapamıyor mu yani ? Bu noktada ödüller konusunda bariz bir tutarsızlık var bana kalırsa.

Ödül meselesi zaman meselesi. Ne kadar uzun süre korsanlık yaptıysan ödülün de o ölçüde fazla oluyor gibi bir denklem var bana kalırsa. Istisnaları vardır elbet ama bu böyle. Baktığın zaman Tamago ve Pedro Zoro ve Sanji'den' güçlü değil misal. Ama ödülleri Zoro'dan fazla 177:beli: ödülü olan biri 382 ya da 429m ödülü olan adamları dövebiliyorsa bu işin güç ölçer terazisi gibi çalışmadığı belli oluyor zaten. Pek çok şey gibi zaman da ödül konusunda önemli bir etken.

Bana kalırsa Jack gibi bir adamın ödülü az bile. Dört imparator, Dragon gibi adamların ödülleri 4 milyardan aşağı olmamalı.

Her ne kadar bizimkiler zaten ortalığı karıştırmak için bir araya gelmiş korsanlar olsa da bizimkilerin 2.5 yılda yaptığı korsanlığı yonkou adamları 20 yılda yapamıyor mu yani ? Bu noktada ödüller konusunda bariz bir tutarsızlık var bana kalırsa.
Jack in bir milyarı ortaligi karistirdi.Ben Marcoyu 600 650 Wb yi de 1 milyar bekliyordum.Resime bakarsak Wb en aşşa 5 milyar etmeli.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık