Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu geçitleri muhakkak bizimkiler öğrenecek. Festivalde geçitleri kullanarak bombayı patlatabilirler. :D
Fishman Island'da Luffy'nin balinaya saklanması gibi. Güzel bir planla o geçitlerin kullanılması şahane olur. :D
franky de bunların peşindeydi ama en son bulamamıştı kesin planlar delik çoraptan çıkar gibi bi yerden çıkacaktır :)

Bence de giderse normal şekilde gideceğini sanmıyorum. Hatta gideceğini sanmıyorum direk :D Çünkü hem bizimkilere gıcık kadın, hem de Zeus hala Nami de muhtemelen gitmeyecek. Bu arada avatarın çok iyi :D
Ben de biraz öyle düşünmeye başladım eğer yeterli destek sağlanırsa tabi.Teşekkürler Mr.bushido :sapkali:

Biz çok kasıyoruz da göreceğimiz şey yine silüet olacak :d

Acaba Denjiro gelmesin. Koshiro!!!!
Şu tipler üstünde kastığı gizem, tiplerin iki kuruşluk olmasına sebep oluyor. Fazla gizem adamı usandırıyor. Ne diyecek yani ? Kyoshiro aslında Denjiro'ydu ama onla aynı ortamda bulunanlar bunun farkında değillerdi bla bla mı ? Yada daha kötüsü her şey planın bir parçasıydı vesaire. Aman eksik kalsın.

Koshiro gelse çok güzel olur be.
Aynen, çok iyi olur.
Bi gerekçesi olduğundan değil, bi şekilde olaylara dahil olsun istiyorum, en iyi kılıç ustasını işlemek için Wano güzel bir arc olur.

Mihawk'ın Moria, Croco ya da Doflamingo gibi boss olarak işleyeceği bir arc olmayacağına göre, Kuma gibi sürpriz bir şekilde karşımıza çıkartılarak o şekilde anlatılacağını düşünüyorum. Ortaya çıkması için de Wano çok iyi bir yer, sonuçta bu adam kılıcın zirvesindeki isim.

''Mihawk'ın bir olayı yok şu an hikaye açısından.'' Evet şu an için yok ama dediğim gibi bu adamı işleyebileceği daha iyi bir arc tahmin edebiliyor musun?
Kılıç mekanı olduğu için öyle dediğini anladım.Ancak gelecekse bu yardım edeceği anlamına gelir. Bu da beni biraz düşündürüyor. Mihawk olan biteni bilerek Wano'ya neden geliyor? Neden yardım etmek istiyor? Nasıl yardım edecek? Zoro'yu daha yeni eğitip göndermiş. Şimdi bir de koruyacak mı? Zoro ile ilişkileri de bir garip olur. Ben istemem açıkçası. He, bizimkilerle alakasız bir şey için gelir ve yardım etme amacı da olmazsa olabilir ama o da gereksiz olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık