Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Spoiler] Genel Spoiler Konusu 1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Big Mom'ı Marco filan kurtarmaz. xd Gidecek bence. Ya da kriz mriz filan olacak. Bir de şu durum var eğer ittifak olacaksa Smoothieler de adaya gelecektir. Bir arcta iki yonko inmez diye düşünüyorum.
Oda'nın planı önemli şimdi. Eğer Kid ve Luffy tayfasını çekişmeli yapacak ise ikisini de indirip, aday olarak koyabilir Kid Ve Luffy tayfalarını.

Marco tek başına bence de kurtarmaz ama böyle yavaş yavaş birileri gelmesi lazım. Eğer gidecek ise nasıl gidebilir? Çünkü dediğim gibi Zeus ve içinde ki nefret var, aşağılandı sonuçta kadın. Krize girerse de klasik bir senaryo olur Oda böyle bir yol izler mi? Ama şu bir gerçek ki; adam öyle bir şey yaptı ki, şöyle olur böyle olur diyemiyoruz kesin olarak. Çok güçlü ittifak çünkü.

İçimiz dışımız ihanet oldu. Artık oda baydı onu geç. :D Kan olur ama. Artık cidden tat verecek vs. görmek istiyorum. :D
Aman öyle ihanet mi olur yahu herkes dönüyor. Ama şu Jack'in adayı basma olayı ilginçti oradan güzel bir ihanet çıkar umarım :D Adam vs çizmiyor umarım burada bol bol çizer de ağzımız açık okuruz :D
Ben de biraz öyle düşünmeye başladım eğer yeterli destek sağlanırsa tabi.Teşekkürler Mr.bushido :sapkali:
:sapkali: :D

Şu tipler üstünde kastığı gizem, tiplerin iki kuruşluk olmasına sebep oluyor. Fazla gizem adamı usandırıyor. Ne diyecek yani ? Kyoshiro aslında Denjiro'ydu ama onla aynı ortamda bulunanlar bunun farkında değillerdi bla bla mı ? Yada daha kötüsü her şey planın bir parçasıydı vesaire. Aman eksik kalsın.
Kyoshiro Denjiro çıkmasın. Gri bir karakter görmek güzel olur.

Ben Koshiro =Denjiro istiyorum. Ayrıca gerçekten beklenmedik olur bizimkiler için. Özellikle Zoro için.

Kılıç mekanı olduğu için öyle dediğini anladım.Ancak gelecekse bu yardım edeceği anlamına gelir. Bu da beni biraz düşündürüyor. Mihawk olan biteni bilerek Wano'ya neden geliyor? Neden yardım etmek istiyor? Nasıl yardım edecek? Zoro'yu daha yeni eğitip göndermiş. Şimdi bir de koruyacak mı? Zoro ile ilişkileri de bir garip olur. Ben istemem açıkçası. He, bizimkilerle alakasız bir şey için gelir ve yardım etme amacı da olmazsa olabilir ama o da gereksiz olur.
Bu adamla ilgili hiç bir şey bilmiyoruz. Koruma amacı güdeceğini ben de sanmıyorum, bu iyi de olmaz ama Kaido ya da Linlin ile bir alıp veremedği olabilir, yeter ki mangaka Mihawk'ı Wano'ya getirmek istesin olayı çok rahat bağlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık