Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Genel Koronavirüs Konusu

Az önce sağlık ocağından arayıp Anne ve Babamın sağlık durumunu sordular. 65 yaş üstü oldukları için. Güzel bir uygulama.

Bugün 4.gün. Öksürük ya da nefes darlığım yok, iştahsızlığım da gitti gibi. Sadece gece uyurken üşüyerek titreme geliyor 1-2 dakikalığına. Biraz araştırdım yükselen ateş ve zatürenin belirtileriymiş. Sağlık bakanlığını aradım corona belirtileri değil bunlar aile hekimine gidin dediler. N'apsam bilmiyorum .s

Bugün 4.gün. Öksürük ya da nefes darlığım yok, iştahsızlığım da gitti gibi. Sadece gece uyurken üşüyerek titreme geliyor 1-2 dakikalığına. Biraz araştırdım yükselen ateş ve zatürenin belirtileriymiş. Sağlık bakanlığını aradım corona belirtileri değil bunlar aile hekimine gidin dediler. N'apsam bilmiyorum .s
Titreme veya ateş tamamda zatürrede de ciddi öküsürük olmaz mı? Neyse artık sen kendine iyi bak ilaç falan almaya da gitme madem boşu boşuna üşütmüşsün üşütünce de ishal olabiliyorsun. İştahın olmasa da yemene içmene dikkat et yat. Dediğin gibiyse bir iki güne kendine gelirsin inşallah

Titreme veya ateş tamamda zatürrede de ciddi öküsürük olmaz mı? Neyse artık sen kendine iyi bak ilaç falan almaya da gitme madem boşu boşuna üşütmüşsün üşütünce de ishal olabiliyorsun. İştahın olmasa da yemene içmene dikkat et yat. Dediğin gibiyse bir iki güne kendine gelirsin inşallah
Zatüre başlangıcı için söylemiştim. Öksürüğüm yok, ateşim de yok galiba ölçemiyorum ama olsaydı anlardım. Bugün baya iyiyim, iştahım diğer günlere göre iyi. Bakalım ne olacağını zaman gösterecek. İnşallah :)

E
E bugün tvler de ''3 belirtiden herhangi biri bile olsa corona testi yapılacak'' deniyordu... Pff :/

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık