Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Geçmişten Bugüne Smoker

Vergo saldırı almaktan çekinen bir adam değil , sabah akşam döv kalkıp abi şuaya vurmadın diyecek bir adam, çünkü çok sağlam bir bedeni var ,Smoekr Vergo'u döve döve yorulup yenilir o derece zaten hakilerini bile kıyaslarsak Vergo'nun hakili bambusu Smoker'in hakili Juttesini kırmıştı Vergo yine o savaşı kazanırdı her türlü.

Smoker shichibukaileri yenebilecek bir adam değil , olmayacakta 2 yıl önceki süpernovaların altında bir güçte , ilerde ne olur bilmemde Dof'tan yediği dayaktan sonra bu işleri bırakması daha hayırlı olur kendi adına.

Artık Luffy'i kovalamaması gerektiğini de kavramıştır , eski haki bilmeyen Luffy yok.

ortada kalp veya bir amac olsun yada olmasın law olmasa vergo,smokerı öldürürdü bence ;) aynı zamanda doflamingoda ,aokiji olmasa öldürücekti,aynı zamanda law istese yine öldürecekti,sanırım bu liste uzamaya devam edicek ;)

Yav he he. Sen Oda'nın asistanısın bukadar insan naruto tartışıyor burada. Sen herşeyi bilirsin Dragon smoker ichimaru bişe blmiyor. Bu gidişle devlet bahçeli gibi alay konusu olursun ;)
Evet sende haklısın aferin Yıldız Pekiyi aldın. Dönem ortası veririm ailene karneni. Bilenler yazar tartışılır sonuca varılır. Sonuç olarak % 90 İş yok diyorlar Smoker'da. Ha sanırsam düzgün okuma yok sende. Kırdım Yıldızını oradan.

Zamanında bende Smoker'ın Vergo'yu kalp olayı olmasa yeneceğini düşünürdüm tabi full haki Vergo'yu görene kadar zaten hakisi Smoker'ın hakisinden üstün full haki Vergo karşısında bir şansı yok Smoker'ın.

Coby bence Smoker'ı aşacak.Hem yaşı genç hem haki potansiyeli var hemde arkasında Garp gibi birisi olunca Coby'nin seri içinde Smoker'ı aşabileceğini düşünüyorum.

Aynen Coby de korkunç bir potansiyel var. Luffy Coby den daha önce savaş tecrübesi edinmeye başladığı için Cobyden bi kaç adım önde hep ama Water 7 deki Coby ile (sanırsam 17 yaşlarındaydı) Seri başındaki 17 yaşındaki Luffy kapışsa Coby baya zorlardı Luffy yi kanımca hatta yernebilirdi bile çünkü Soru falan biliyodu bildiğin. Coby nin Smoker i geçeceği Water 7 den beri belli zaten. Korkunç bir potansiyeli var. Ace ve Luffy den sonra Potansiyel olarak en güçlü 3. kişidir Coby.
Yok ya sen ne yaptın :)Ne birkaç adımı.Luffy farkı koydu Coby'e.Ama Luffy'nin illa Roger-Garp gibi bir dengi olacaksa bana göre, belirttiğim gibi yaş-potansiyel ve Garp'dan dolayı Coby'dir.Coby daha koramiral olmadı adamı uçurdun :ehe:
Coby rokushiki+busoshoku ile iyi işler yapacaktır.Kenbunshokusunuda baya geliştirecektir.
Gelişime Smoker'dan daha müsait.
Ace'de mi potansiyel var? :hhh: Adam kaç senedir New World'de hala haki uyandıramamış neyin potansiyelinden bahsediyorsun. Seri başında höt dedin mi altına eden sümüklü birisi mi Smoker'i geçecek? :hhh: İyi güldürdün beni :hhh:
O dediğin adam kimsenin yapamadığını yaptı denizcilerin belkide en çok korkulan adamı Sakazuki'nin karşısına çıktı ;)Sakazuki yumruğu vururken tek bir adım dahi geriye çekilmedi.Harbiden çok korkakmış.
Smoker'ı geçmeside imkansız değil.Adam genç.Luffy'den daha genç.Futbol gibi düşün.Genç oyuncular yaşlılardan hep daha ön planda olur.Tek eksikleri tecrübe olur.Ace potansiyeli demek fazlasıyla abartı olur ancak adam kenbunshoku uyandırdı.Seride 25 busoshoku kullanıcısına karşılık 14 kenbunshoku kullanıcısı var ;)Busoshokuyuda mutlaka ortaya çıkaracaktır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık