Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Geçmişten Bugüne Smoker

Reversi

Dofy tek attı Smoker'a.Law'da yendi zaten smoker koramiral bu ikisi shichibukai.Law'a yenildi fakat tek yemedi kılıç çarpıştırdı felan.Dofy'nin yeteneği kesme ile alakalı zaten karşındakinin haki'si yetersizse rahatlıkla tek atarsın.Vergo'dan da güçsüzdür bana göre.Zoro ile denk gider diyorum yenebilirde.Fakat Luffy'yi asla yenemez.:D
Bana göre zoro bile smoker geçmiş olma ihtimali fazladır.East blue adam kral gözüyle bakılıyordu.East blue asla çıkmayacaktı smoker..

Kimse Luffy ile aynı seviyede olduğunu iddia etmiyor zaten. Luffy bariz şekilde Smoker'den üstün ama Oda Luffy'e ezdirmiyor Smoker'i. Bu yüzden aralarında Garp-Roger ilişkisini olduğunu düşünenlerdenim. 10 numara karaktere sahip güçlü bir karakterdir gözümde. İtin bir tarafına da sokmaya gerek yok.
Eğer yazımı güzel bir şekilde okuduysan itin bir tarafına sokmadım seri içerisinde olanı yazdım. Haksız olsam belirtirlerdi.

Smoker'ın üstlerine itaatsizliğinden nefret ediyorum.Kendisi astlarına emir verebiliyorken ve astlarına çıkışabiliyorken üstlerinin arkasından konuşuyor onların bana emir vermeye hakkı yok gibisinden cümleler kuruyor.Luffy'nin peşine takılması tamamen hırsına yenik düşmesi zaten.

Bana göre karakteride ahım şahım değil ama severim Smoker'ı iyi çocuktur :D

Smoker'ın üstlerine itaatsizliğinden nefret ediyorum.Kendisi astlarına emir verebiliyorken ve astlarına çıkışabiliyorken üstlerinin arkasından konuşuyor onların bana emir vermeye hakkı yok gibisinden cümleler kuruyor.Luffy'nin peşine takılması tamamen hırsına yenik düşmesi zaten.

Bana göre karakteride ahım şahım değil ama severim Smoker'ı iyi çocuktur :D
Üstlerin bir olayın üstünü kapatarak sana beleşten rütbe vermeye kalksa sen itaat eder miydin?

Emre Vergo vs SMoker gördük dimi. Sence hangisi üstün geldi ? (Smoker in Kalbi almaya çalışırken yediği Oni Take yi sayma). Bariz bi şekilde Smoker. Smoker in yüzünde bir kaç sıyrık varken Vergo 2 tane okkalı B. Koka lı yumruk yedi. Vergo niye engellemeyip adam akıllı vurmadı Smoekr e ? Full Body B. Koka yapsa Smoker o bedeni aşamicak mı yani ? Smoker uzun soluklu adam akıllı bir vs de Vergo karşısında zorlanır tabikide ama zorlansada yener. Smoker vs Vergo da gördük bunu bence. Smoker e de Shichi seviyesi dememin nedeni şunlar;
Yok abi ikimizde çok farklı Smoker tanıyoruz. Full body yapıp Smoker'ı yamultsa Vergo olmazdı sebebi Law'ın avı o law halledecek onu. Vergo gelenden geçenden darbe yedi zaten acıyorum o adama. Gelen darbeleri çok fazla umursamıyor kendisine güveni tamam Smoker'ın darbeleri de öyle bir adama çok dokanmıyor haliyle.

Vergo bana göre bariz daha güçlüydü Smoker'dan adam vsnin başında full b.haki ile kaplasa kendini Smoker daha önce inerdi.

Yok usta Sanji nin tekmesinden daha fazla etki yarattığı belli oluyor bence Smoker in 2 B. Koka lı saldırısı. Önceden demişimdir Law kadar olmasada Vergo fanıyımdır hatta bu kadar erken harcanmasına başta üzülenlerdenim ama Oda resmen Smoker vs Vergo da Denizcileri bi Anime Smoker ide Baş karakter ve Vergo yuda baş Villian yaptı ve Smoker i üstün gösterdi.

Çok karşı çıkan oluyor bana anlamıyorum. O yüzden bundan sonra şöyle söylemeye karar verdim "Bana göre Smoker Vergo dan daha güçlü"

Edit: Yada bana öyle geliyor bilmiyorum şuan Vergo yu Full Body B.Koka ile Smoker a daldığını hayal ettimde az farklada olsa Vergo sanki daha güçlü gözüktü benim gözümde. Şuan karmaşa içerisindeyim resmen.

Galiba fanlığım ile önceki düşüncelerim birbiriyle kapışıyor.
Az farkla değil yamultacak derecede fena girer vergo smokera o b.koka ile. Logia olması onun için sorun değil. Belirtti zaten kendisi.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık