Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Feitan vs Meruem

Kim yener ?

• Feitan Rising Sun yeteneği ile yener.

• Meruem yener.

• Kararsızım.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Roronoa Zoro

Neden bu kadar abartıldı bu böcek onu da anlasaydım iyiydi. Netero'yu yenmiş paşam en güçlü oldu.

Neden bu kadar abartıldı bu böcek onu da anlasaydım iyiydi. Netero'yu yenmiş paşam en güçlü oldu.
Sorduğum soruyu açtığım konuyu farklı anlayanlar var. Belki sen anlamış olabilirsin. Demek istediğim olay Feitanın Rising Sun adlı yeteneğinin son gücüne Meruem dayanabilir mi ? ve ona rağmen kazanabilir mi ?

Roronoa Zoro

Sorduğum soruyu açtığım konuyu farklı anlayanlar var. Belki sen anlamış olabilirsin. Demek istediğim olay Feitanın Rising Sun adlı yeteneğinin son gücüne Meruem dayanabilir mi ? ve ona rağmen kazanabilir mi ?
Meruem'i kesinlikle yenebilir Feitan. Daha son gücünü kullanmadığı özellikle belirtildi, ki o tekniğin o hali bile Meruem'i yenmeye yeterdi.

Meruem'i kesinlikle yenebilir Feitan. Daha son gücünü kullanmadığı özellikle belirtildi, ki o tekniğin o hali bile Meruem'i yenmeye yeterdi.
Bende öyle düşünüyorum. Bir önceki yorumlarda arkadaş belirtti Neteronun kullandığı bombanın gücü ile güneş gücünün arasındaki fark çok diye özellikle Feitanın Rising Sun adlı yeteneğini fizik'e göre destekledi. Kabul etmek istemeyen arkadaşları anlamıyorum. Sonuçta Meruem insan yapımı bir bomba tarafından öldü geri kurtuldu ve tekrar o bombanın bıraktığı zehir ile öldü ama iş Güneş ısısına gelince negatif bakıyolar olaya.

Roronoa Zoro

Hadi Meruem'e acımıyorsun da Togashi'nin yarattığı EVRENE de mi acımıyorsun ? :( Meruem Toriko evrenindeki seviyeye göre en fazla seviye 70 olur bana kalırsa. :)
10. Seviye canavarlar tank atışından etkilenmiyordu, Meruem kimyasal silahla öldü. Bence 70 bile etmez.

Roronoa Zoro

Bende öyle düşünüyorum. Bir önceki yorumlarda arkadaş belirtti Neteronun kullandığı bombanın gücü ile güneş gücünün arasındaki fark çok diye özellikle Feitanın Rising Sun adlı yeteneğini fizik'e göre destekledi. Kabul etmek istemeyen arkadaşları anlamıyorum. Sonuçta Meruem insan yapımı bir bomba tarafından öldü geri kurtuldu ve tekrar o bombanın bıraktığı zehir ile öldü ama iş Güneş ısısına gelince negatif bakıyolar olaya.
O adamlar, Zoro'ya Goku'yu yendirdi. Ciddiye almaya gerek yok.

Ne düşünüyosam resmen aktarmışsın. İlk sayfada konuyu açarken bunu yazsaydım pek ilgi görmeyebilirdi konu.
Fiziğim pek iyi değil fakat senden alıntı yaparak devam edicem. Gül gibi bir fisyon saldırısında vücudunun yarısını kaybetmiş ve tam ölürken adamlarının ona hücrelerini vererek tekrar hayata azda olsa tutunmasını sağlarken Güneş enerjisine nasıl dayanacak bu adam ? Feitan büyük ihtimal bu ısının derecesini ayarlayabiliyor. Zazana daha bu sıcaklık ne ki ? demişti. Son derecesinde ben Meruemin dayanabileceğini sanmıyorum.

@Kyouka Suigetsu O yeteneği etkinleştirmesi için darbe almasımı gerek ? Animesinde öyle bir şey yazmıyodu mangadamı geçiyor bu ? Animede Zazana canımı daha fazla yaksaydın çabuk ölebilirdin demişti onun haricinde yeteneği ile bu çeşit bir bilgi verildiğini görmedim. Aydınlatırsan sevinirim.
Yeni gördüm bu mesajı Evet darbe alması gerek. Yeteneğinin ismi zaten Pain Packer. Aldığı darbenin boyutuna göre Rising Sun'ın şiddeti artıyor. Kol kırığına karşılık o güçte bir güneş çıkarttı yani. Meruem'i indirmek için neleri feda etmesi gerektiğini sen hesapla. Feda edebileceği yeterli şey olduğu da muamma. Ha Feitan'ın tek yeteneğinin o olduğunu da sanmıyorum zaten. Nen yeteneğinin açılışını rakibine bir nevi beddua ederek yapıyor Fei. Rising Sun da giriş tekniklerinden biridir. Küfür etse kim bilir ne teknikler çıkarır. :D
Konuya gelirsek Meruem'i indirmeye yetecek kadar darbe alsa bile tekniği uygulayacak nefesi kalmaz bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık