Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Uyarıyı kapat
Sayın ziyaretçi, Korsan Fan'a hoş geldiniz. Forumumuzdaki konulara yorum yazmak, muhabbetlere katılmak ve forumumuza paylaşımlarınızla katkıda bulunmak için "Şimdi üye ol!" butonuna tıklayarak kayıt olunuz. Üyelik ile ilgili soru ve sorunlarınız için "Facebook" sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

[Tartışma] Feitan vs Meruem

'Hunter X Hunter' forumunda Luffy tarafından 22 Mar 2016 tarihinde açılan konu

?

Kim yener ?

1. Feitan Rising Sun yeteneği ile yener.

2. Meruem yener.

3. Kararsızım.

Sonuçlar sadece oy verildikten sonra görüntülenebilir.
  1. Luffy Kaku→Kiku

Luffy (Kaku→Kiku)
    Mesaj Sayısı 4,417
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Merhaba arkadaşlar. İki karakter hakkında pek açıklama yapmayacağım.

Ben Feitanın Rising Sun adlı yeteneğini çok güçlü bulduğum için Meruem ile olası bir karşılaşmasında sonucun ne olacağını merak ettim ve birde sizlere sorayım dedim.

Feitan: Hayalet takımı diğer adıyla Örümcekler olarak bilinen genellikle Hırsızlık yapan 13 kişilik örgütün üyesidir. Numarası bilinmiyor.

Meruem: Kimera Karıncaların Kralıdır. Kendisi seride bilinen en güçlü karakterdir.
    Netero ile yaptığı dövüşte Neteronun kalbinin durduğunda patlamaya ayarlı olan gül adlı bombanın patlamasıyla vücudunun yarısını kaybetmiş ve ölümün eşiğindeyken Kral muhafızları tarafından kurtarılmıştır. Fakat aynı bomba [ Gül ] tarafından zehirlenerek ölmüştür.

Son düzenleme: 22 Mar 2016
  2. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 1,874
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Feitan kim ? Meruemi yencek,Feitan muhafızlardan herhangi birini bile yenemez

3. Luffy Kaku→Kiku

Luffy (Kaku→Kiku)
    Mesaj Sayısı 4,417
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Feitanın normal şartlarda Merueme karşı şansı olmadığını biliyorum ama Rising Sun adlı yeteneği ile Meruemi yenebileceğini düşünüyorum. Zazanla yaptığı savaşta daha bu sıcaklığın düşük olduğunu vurgulamıştı. Daha yoğun bir sıcaklıkta Meruemi sıkıntıya sokabilir mi ?

4. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,170
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Meruem ile birebir vs açmak hata bence hatta onu vslere koymayın. Feitan'ı severim ama yazık olur.:D

5. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 1,874
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Hayalet takımından her zaman,reisi ve Feitanı ayrı tutarım.Bunlar bambaşka güçte adamlar,muhafızlardan birini sıkıntıya sokabilir belki ama Kral bambaşka yav.

6. Kagura Nami

Kagura (Nami)
    Mesaj Sayısı 3,495
    Üyelik Tarihi28 Eki 2012
    Şaka mı bu? :D Hiçbir koşul altında Feitan Meruem-sama'ya denk olamaz. Feitan en güçlü hâliyle bile en fazla Pouf'a denktir.

7. Luffy Kaku→Kiku

Luffy (Kaku→Kiku)
    Mesaj Sayısı 4,417
    Üyelik Tarihi4 Ara 2015
    Feitanı bende severim ama sesine alışamadım :D Bende Merueme karşı normal bir savaşta şansının olmadığını düşünüyorum. Zaten tam olarak vs tartışması değil amacım Rising Sun adlı yeteneğinin en güçlü sıcaklığına karşı savaşan Meruemin kazanıp kazanamayacağını çoğunluk olarak tartmak.

8. Outlaw Bing! Tribiani! Harper! Cartman!

Outlaw (Bing! Tribiani! Harper! Cartman!)
    Mesaj Sayısı 466
    Üyelik Tarihi15 Şub 2016
    Feitan güçlü bi karakter. Ama Meruem'in dengi değil, Netero bile yenememişken Feitan kim oluyor?

9. Cavitq11 Joker

Cavitq11 (Joker)
    Mesaj Sayısı 1,874
    Üyelik Tarihi12 Ağu 2015
    Kite vs Pitou adil bir dövüüşte ne olurdu ? Hisokanın muhafız karıncalara karşı bir şansı varmıdır? Razor ,Ging Muhafızları yenebilirlermiydi ? yada REİS Feitan.Zoldycklar muhafızları avlayabilirlermiydi ? Sorular sorular...

10. Daredewill (Üye)
    Mesaj Sayısı 13,170
    Üyelik Tarihi29 Nis 2015
    Pitomu kimseye yedirmem, açık ara Kite'nin kafasını yine koparırdı.:D

Bu Sayfayı Paylaş

Konuyu Okuyanlar (Üye: 0, Ziyaretçi: 0)

Yukarı Çık