Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    68
Ben artık kimseyi sevmiyorun herhangi bir ünlüyü sevince ya tacizci ya pedofili ya terör destekçisi ya da dolandırıcı çıkıyor sadece hoşuma giden içeriğe bakıyorum

Abi tamam hepsi vasıflı tipler demiyorum benimde sevmediklerim var ama her birine vasıfsız demek bana fazla nefret söylemi gibi geliyor. Can Sungur mesela oyunlar hakkında gayet güzel, bilgilendirici konuşmalar yapan birisi. Bilinmeyen oyunları insanlara tanıtıyor, oyun dizaynı hakkında bilgilendiriyor. Öyle Tiktok nesline falanda hitap etmiyor.
@RedTeroR gizli lobi görevi mi verirsiniz kampa mı sokarsınız ne yaparsanız yapın bu kardeşimizi meşgul tutun. Şu bataktan kurtaralım bir an önce

Arkadaşlar hepsi demiyorum ama çoğu yayıncı kitleyi,şöhreti bulunca güç zehirlenmesi yaşıyor. Rica ediyorum bunları bana savunmayın ya.

Hiçbirine ilgi duymuyorum. Fakat yorumlardan çıkardığım şey biraz kıskançlık olduğu. ''Oyun oynayarak para kazanma'' Kolay para kazanma'' gibi sebeplerden dolayı sanırım bi kıskançlık oluşmuş insanların içinde. Küfür ettiği kişinin bi itirazı yoksa neden sizi ilgilendiriyor bu kadar ? Muhtemelen küfürü yiyen arkadaşının umrunda olmamıştır.

@King reis aynı jenerasyondan değiliz o yüzden pek takılma o lafları.
İçlerinde otuzlu yaşlarda insanlarda var yani. Elraenn mesela hayatla ilgili güzel tavsiyeler veren, kendi tecrübelerini aktaran birisi. Bana da bazı konularda yardımcı olmuşluğu var. Bu adama niye şimdi durduk yere laf ediliyor mesela. Tüm yayıncıların paragöz olduğunu düşünmüyorum açıkçası.

Hiçbirine ilgi duymuyorum. Fakat yorumlardan çıkardığım şey biraz kıskançlık olduğu. ''Oyun oynayarak para kazanma'' Kolay para kazanma'' gibi sebeplerden dolayı sanırım bi kıskançlık oluşmuş insanların içinde. Küfür ettiği kişinin bi itirazı yoksa neden sizi ilgilendiriyor bu kadar ? Muhtemelen küfürü yiyen arkadaşının umrunda olmamıştır.
Embesil tiktok fenomenlerini geri zekalı popçuları trapçi kekoları falan sevmemenin temelinde yatan şey kıskançlık mı sence dostum? Kolay yoldan para kazanan tek insanlar sosyal medya fenomenleri mi?

İçlerinde otuzlu yaşlarda insanlarda var yani. Elraenn mesela hayatla ilgili güzel tavsiyeler veren, kendi tecrübelerini aktaran birisi. Bana da bazı konularda yardımcı olmuşluğu var. Bu adama niye şimdi durduk yere laf ediliyor mesela.
Yaşıt olmak farklı bir şey bu yayıncı takibi meselesi bizden sonraydı. Ve senin için hoş gelen bazı konulardaki yardımlar başkaları için gülünç de gelebilir o kadar takılma eğer faydası varsa sana birilerinin ne söylediğini geç.
İlk başta da @Dattebayo..! ne diyor onu geç. Adam lütfü fanı anlatabiliyor muyum :ehe:

Embesil tiktok fenomenlerini geri zekalı popçuları trapçi kekoları falan sevmemenin temelinde yatan şey kıskançlık mı sence dostum? Kolay yoldan para kazanan tek insanlar sosyal medya fenomenleri mi?
Kıskanmasana kardeşim milleti niye kıskanıyorsun :artiz:

Yaşıt olmak farklı bir şey bu yayıncı takibi meselsi bizden sonraydı. Ve senin için hoş gelen bazı konulardaki yardımlar başkaları için gülünç de gelebilir o kadar takılma eğer faydası varsa sana birilerinin ne söylediğini geç.
İlk başta da @Dattebayo..! ne diyor onu geç. Adam lütfü fanı anlatabiliyor muyum :ehe:
Çocuğa yaranacam diye girmediğin şekil kalmadı bırak bu ayakları Red yalandan batağa sürüklüyorsun genç zihinleri

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık