Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En Sevdiğiniz Yayıncılar

Favorileriniz?

• Kullanılan toplam oy
    68
Buradan isimlerini tanıdıklarım çok az, ama şunu demem lazım, bu adamlar (tanıdıklarım) yurtdışında okusalar da kştap çıkarsalar da boş herifler. Yurtdışında okumanın bir korelasyonu yok açıkcası

Verdiğim örnek arkadaşına küfretmesiydi. Koyduğun listede de bunun arkadaşı var. Jahrein kendisine küfrettiğinde gülüyorlardı. Karaktersizlik eşikleri çok yüksek bunların. Erkem İmamoğlu Karsu ile program yaptı, bu eleman Karsu için ''öpücükle mi gitmiş'' diye twit attı. Daha ne yapması lazım bunun?
Arkadaşlar arasında küfürleşmeler olabilir kendi ortamları. Jahrein meslek yayınları yaparak birçok genci bilgilendirmiş, siyasi isimleri konuk almış, Türk oyunlarına destek vermiş bir isimdir. Bazı söylemlerini bende beğenmiyorum ama bomboş, karaktersiz gibi şeyler demekte abartılı.

Yazdığın isimlere göre bomboş dedim zaten, yayıncıların hepsi bomboş demedim. Pek çoğunun adını duydum, kesitlerini izledim. Arkadaşının annesine söven birisi Jahrein, hatta eleştirenlerin de ne onurunu bırakıyor ne ailesini. Şimdi bu elemanın nişanı iyi diye, Polonya'da okudu diye bomboş diyemeyecek miyim?
İçimdekini dökmüşsün. Bir yayıncıyı düzgünce eleştirsen bile kitlesi direk sövüyor.

Çoğunun zaman zaman kesitlerini gördüm izledim. Fakat öyle aralarından falan birini falan da sevmedim, ya da ''birini diğerinin önüne koyacak kadar sempati beslemedim'' diyeyim.

Tiktok neslinin üzerine çökmüş vasıfsız çakal sürüsü adına anket açılan günleri de mi görecektik be :/
Abi tamam hepsi vasıflı tipler demiyorum benimde sevmediklerim var ama her birine vasıfsız demek bana fazla nefret söylemi gibi geliyor. Can Sungur mesela oyunlar hakkında gayet güzel, bilgilendirici konuşmalar yapan birisi. Bilinmeyen oyunları insanlara tanıtıyor, oyun dizaynı hakkında bilgilendiriyor. Öyle Tiktok nesline falanda hitap etmiyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık