Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Aisa neden yok ? Küçük, sevimli bir kız diye kaale alınmıyor mu ?

Ray ve Kata arasında kaldım. Kral'ın Katakuri gibi gözlem kullanıp kullanmadığı belli değil. Göstermediği kullanamadığı anlamına gelmeyebilir. Adam adayı tarayıp bilgi raporu verebilecek düzeyde bir gözlem haki kullanıcısı sonuçta. Her şey beklenir lakin yine de ortada bir belirsizlik var. O yüzden;

1- Katakuri
2- Rayleigh
3- Fujitora

diyorum.

Not: Böyle bir konu vardı sanki :hmm:

Kullanım alanları farklı gibi, bunun için karşılaştırma yapamıyorum ben. Bence en kullanışlı olanı az da olsa geleceği görmek. Bunun için Katakuri diyorum. Fujitora da çok sağlam kullanıcı, bayağı kararsız kaldım bu yüzden.
Yukarıda Aisa denilmiş. Aisa tam olarak kontrol edemiyor sanırım. Fakat gözlem hakisi konusunda en büyük potansiyel ondadır. :a:

Kullanım alanları farklı gibi, bunun için karşılaştırma yapamıyorum ben. Bence en kullanışlı olanı az da olsa geleceği görmek. Bunun için Katakuri diyorum. Fujitora da çok sağlam kullanıcı, bayağı kararsız kaldım bu yüzden.
Yukarıda Aisa denilmiş. Aisa tam olarak kontrol edemiyor sanırım. Fakat gözlem hakisi konusunda en büyük potansiyel ondadır. :a:
Doğuştan bu güce sahip, kullanıyor fakat tam anlamıyla farkinda değil.

Mesela Ray adada ki tüm hayvanları görüyor. Fakat bu kiz adada ki herkesi görmekle kalmiyor. O kadar kişinin içinden ölen kişiyi hissedebiliyor.

Eneli bile o hızda yolculuk ederken hissedip yerini söylüyor.

Doğuştan bu güce sahip kullanıyor fakat tam anlamıyla farkinda değil.

Mesela Ray adada ki tüm hayvanları görüyor. Fakat bu kiz adada ki herkesi görmekle kalmiyor. O kadar kişinin içinden ölen kişiyi hissedebiliyor.

Eneli bile o hızda yolculuk ederken hissedip yerini söylüyor.
İşte gücünü kontrol etmeyi öğrendiği zaman en iyi olacak diyorum ben de. Potansiyeli çok büyük, gücünü habersiz de olsa kullanabiliyor fakat kontrol ederse bu adamlar kadar iyi olabilir.

İşte gücünü kontrol etmeyi öğrendiği zaman en iyi olacak diyorum ben de. Potansiyeli çok büyük, gücünü habersiz de olsa kullanabiliyor fakat kontrol ederse bu adamlar kadar iyi olabilir.
Bir daha ortaya çıkacağını pek sanmiyorum. Belki seri sonu küçük bir sahnede görebiliriz. Bence aralarinda en iyi güç kendisinde.

Goro goro ile gözlem hakisini kombine edip koca bi ülkedeki konuşmaları ayrıntılı dinlemek ve ellthor saldırısını ülkenin diğer ucuna nokta atışı ile yollayarak Enel 1. sırada gibi. Tabii Katakuri ve Fujitora gibi isimler biraz düşündürmüyor değil.

Kesinlikle Katakuridir. Bu adam zaten Rayleigh ve Fujinin gördüklerini de görüyor, sadece geleceği görme olayı yok. Luffynin ilerde BM için tehlike arz edeceğini vs söylüyor. Bu bildiğin rakibin gücünü ölçme yanında potansiyelini de ölçmek demek, aşmış hakikaten.

1 Katakuri
2 Rayleigh
3 Fujitora

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık