Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Rayleigh bize hakiyi tanıttı ve nasıl işlediğini gösterdi ve bukadarıyla yetindi yani gördüğümüz kadarıyla seçeceğimize göre rayleigh birkere saf dışı.

Katakuriye gelelim. Şu an k.hakisinin üst düzey olduğunu biliyoruz. Ayrıca geleceği az çok görebiliyor. Ve iki seçenek hakkımız olsa onu fujitorayla seçerdim çünkü ikisini k.haki konusunda hemen hemen aynı seviyede görüyorum.

Gelelim fujitoraya. Adam kör ama görüyor. Milletin nasıl hissettiğini biliyor yani normal gören bir insandan daha iyi görüyor desek yeridir peki bu neyin sayesinde tabiki k.haki.
Şimdi fujitoradan geleceği görmesini beklemeyin adam kör ama gören ve normal bir k.hakisi kullanıcısından iyi görüyor yani geleceği görse bu farklı bir boyut olurdu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi gelelim cevabıma;

KH'nın çeşitleri olduğunu düşünüyorum. Peki neler olabilir bu çeşitler.

- Geleceği görme : Kata ve Luffy (Luffy kontrol edemese bile olduğunu biliyoruz): Kısıtlı da olsa yaşanmamış geleceği görebilmesini sağlıyor.

-Analiz yeteneği ayrıca geçmişi görme olabilir. Rayleigh'in sahip olduğu ve Luffy'e eğitim verdiği düşmanı sezme, analiz ve verdiğin örneklere dayanarak geçmişi biliyor e ona göre analiz ederek açık arttırma salonunda olanları veya Luffy ile ilgili geçmişi bilebiliyor.

-Bildiğimiz manada görme işleminin derinleşmesi. Mihawk'ın olayı bu olacaktır muhtemelen. Usopp'un açtığı da bu ve Fujitora'nın yeteneği'de bu alandaki uzmanlığı.

Ancak birinde uzman olabilecekleri gibi birden fazlası da olabilir bunu bilmiyoruz açıklanır mı onu da bilmiyoruz. Zaten büyük bir muamma bu KH..

Seçeneklerdeki karakterlerle ilgili alıp veremediğim yok Rayleigh'i de çok severim ama oyumu -vasıfsız- Fujitora'dan yana kullanacağım. Deressora'da fazla bir şeye bulaşmaya niyeti yoktu free takılıyordu bu sebeple onla ilgili bir çok şey muallak. Ama hem muazzam görme yeteneği, hem kumar yeteneğinin bir şekilde geleceği görmekle alakasının olacağını düşünmem, hem de -vasıfsız- Fujiye ayrı bir sempatim olması sebebiyle bir adım öne çıkarıyorum. Son sıra çok fazla özelliğini göremediğimiz için Mihawk'ta ama Rayleigh ve Katakuri arasında kararsızım Rayleigh'te analiz yapmasını sağlayan bir geçmişi görme olayını bekliyorum ben. Tabi bir daha görürsek adam akıllı : ))
Bende oyumu Fujitoradan yana kullanacağım. Şimdilik oyumu bekletiyorum ama :) Kumarbazların hepsi KH'de nirvanaya ulaşmış hacım :D

Arkadaşlar. Konu sahibi olan @Kensei 'nin isteği üzerine Mihawk içeren mesajları kırptım, Mihawk'tan başka bir şey olmayan mesajları sildim. Attığın mesajları işgal etmiş gibi hissediyorum o yüzden kusura bakmayın. Ayrıca anketi de sıfırladığım için tekrar oy kullanmayı unutmayın.

Aisa olabilir. Koca bir adada insanları öldüğü zaman hissedebiliyordu.

Ek olarak Enel yıldırım hızında yolculuk ettiği sırada yerini bile görmüştü.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık