Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] En İyi Gözlem Hakisi Kullanıcısı

En İyi Gözlem Haki Kullanıcısı Kim?

• Kullanılan toplam oy
    273
Aisa olabilir. Koca bir adada insanları öldüğü zaman hissedebiliyordu.

Ek olarak Enel yıldırım hızında yolculuk ettiği sırada yerini bile görmüştü.
Aisa neden yok ? Küçük, sevimli bir kız diye kaale alınmıyor mu ?

Ray ve Kata arasında kaldım. Kral'ın Katakuri gibi gözlem kullanıp kullanmadığı belli değil. Göstermediği kullanamadığı anlamına gelmeyebilir. Adam adayı tarayıp bilgi raporu verebilecek düzeyde bir gözlem haki kullanıcısı sonuçta. Her şey beklenir lakin yine de ortada bir belirsizlik var. O yüzden;

1- Katakuri
2- Rayleigh
3- Fujitora

diyorum.

Not: Böyle bir konu vardı sanki :hmm:
@Pan Arkadaşımızında dediği gibi henüz gücünün farkında olmayan, potansiyeli olan bir kullanıcı. Konuda gözlem hakinin en iyi kullanıcısını seçtiğimiz için Aisayı eklemedim. Yoksa aklımdaydı.

Son düzenleme:
Goro goro ile gözlem hakisini kombine edip koca bi ülkedeki konuşmaları ayrıntılı dinlemek ve ellthor saldırısını ülkenin diğer ucuna nokta atışı ile yollayarak Enel 1. sırada gibi. Tabii Katakuri ve Fujitora gibi isimler biraz düşündürmüyor değil.
Eneli bu sebepten ekleyecektim hacım. Lakin onu eklemem bu konuyu ikiye bölerdi ve trolleyen çok olurdu. Gearsız Luffy'e yenildi vs vs.

@Densetsu no Samurai Baktım da böyle bir konu göremedim.

kartal8181

Coby nerde?
Ben onun parlatılacağı yeri bu konu düşünüyorum

Coby nerde?
Ben onun parlatılacağı yeri bu konu düşünüyorum
Şu konuya bir açıklık getireyim. Konu gözlem hakisinde potansiyeli olan karakterlerin yarıştığı bir konu değil. Gözlem hakiyi bilinçli bir şekilde kullanıp nirvanaya ulaşmış olan kodomanların yarıştığı bir konu.

Enel'i pek sevmesem de, Luffy tarafından yenilgiye maruz bırakılsa da, K.hakide aşmış olduğunun, daha hakiyi bilmez iken suratımıza vuruldugunu düşünüyorum.

Adam gelecegi görüyo tahmin etmiyo veya sezmiyo direk görüyo gelecegi gözlem'de son nokta daha ne yapsın fuji nasıl almıs o kadar oyu anlamadım.

Geleceği görmek zamanın yaşanmakta olan bir şey değil yaşanmış bir andan(bu an bir noktadan ziyade birçok daldan oluşabilir.) ibaret olduğunu gösterir. Bu durumda One Piece evreninde geleceğin olasılıklar silsilesinden en yüksek ihtimalli olanını mı çekip aldığını düşünecek olursak kim bilir belki de aynı zamanda H. Haki konusunda aşmış biri olasılıklara hükmedip bir şeyin olmasını H. Haki ile mümkün kılabilirdi. İşte bu karakter ortaya çıkana dek cevap yok!

kartal8181

Şu konuya bir açıklık getireyim. Konu gözlem hakisinde potansiyeli olan karakterlerin yarıştığı bir konu değil. Gözlem hakiyi bilinçli bir şekilde kullanıp nirvanaya ulaşmış olan kodomanların yarıştığı bir konu.
Neden sadece kodomanlar ekleniyor? Konuştuğumuz tüm tartışmalar bize gösterilenler çerçevesinde kendi tahminlerimizi tartışmak.
Bize gösterilenlerde hepsi basit birer şov yaptı. Sınırları bilemiyoruz haliyle. Bu da kodoman olmayanlar arasında şov gibi gösterilenleri de değerlendirme ihtiyacı hissettiriyor.
Ama yok ille de diyorsanız sadece listede olanlar arasından tartışma var evet ben konuyu çok uzaklara taşıdım.
Bu kapsamda da yine "Diğer" seçeneği çok ucu açık kalıyor.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık